Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fülbevaló van a kislány...

Milyen fülbevaló van a kislányotoknak? Gyorsan válaszolnátok páran?

Figyelt kérdés
Holnap szeretnék venni neki, Már átlövettük 2 hónapja, de állandósat akarok venni (elhagytuk az egyiket). Néztem már ékszerboltban, karikát gondoltam benne kövekkel, de olyan picinek tűnik a karika, hogy nem szeretnék 1 év múlva megint venni, mert nem olcsó dolog.
2010. szept. 13. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi félkarikát vettünk, benne kövekkel. Nem olyan kicsi, már 3 hónapos kora óta hordja, de még jó lesz egy darabig szerintem. Mennyiért akarsz venni?
2010. szept. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi ilyen félkarikásat kaptunk 5 kő van benne és kétszinü.nagyon szép.a golyosokat ami olyan h átkell szúrni és ilyen izé van a végén amit rá kell húzni húúúú kicsit nehézkesen megy a fogalmazás igy este fele remélem érted szóval azt nem ajánlom sőtt az ékszerész sem ajánlotta.nagyon nehéz kivenni és betenni is sztem.remélem segítettem.
2010. szept. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekünk egy sima beledugós van, kocka formájú keretben színtelen kövecske.
2010. szept. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az én Kislányomnak olyan van, mint a belinkelt oldalon a 3. fülbevaló.

[link]

Gyönyörűszépen csillog, nagyon pöpec kis fülbevaló.

Én eléggé féltem, hogy szúrni fogja őt hátul, ezért kapott egy másikat. Ezt majd ha egy ici picit nagyobb lány lesz, akkor fogja megkapni.


Ami most van bent neki, az ilyen sima, hagyományos elől kapcsos, pici rózsaszín virággal.

2010. szept. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fehérarany, egy világoskék csepp alakú kővel.
2010. szept. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Baba fülbevaló, elől kapcsos, katica van rajta, orexben vásároltuk, ott nagy a választék, 8-15.000
2010. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekünk akasztós van,kis virág alakú,a szirmok fehér kövek,a közepe pedig kék.Nagyon szép.
2010. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

lemérnétek a karika fülbevalónak az átmérőjét, annyira nem tudom mekkora lenne jó.....

2010. szept. 13. 19:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Én meg nike fun vagyok:)
2010. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A boltban kérd úgy hogy bébi fülbevalót mutassanak,az mind jó a kisbabáknak,pár éves korukig.
2010. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!