Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Libero Touch jobb nedvszívó,...

A Libero Touch jobb nedvszívó, mint a sima Comfort vagy csak árban és puhaságban van különbség?

Figyelt kérdés
A Libero Comfort sokszor átázott az utóbbi időben. Touchot nem szeretnék venni feleslegesen, ha ugyanolyan a nedvszívó képességük. Ti hogy tapasztaltátok, többet bír a Touch a Comfortnál?

2022. márc. 23. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Többet bír, jóval. Én a comfortot nem szerettem, pont a “keménysége” miatt, a pampers is ezért maradt ki nálunk.
2022. márc. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2022. márc. 23. 12:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is csak a touch jött be. A többi pelusból, ha oldalt fekszik nagyon könnyen kiszovárog a pisi 😒
2022. márc. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem mondtad hányas méret, nekünk a 7es van, es a touch rosszabb volt mint a sima.
2022. márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
5-öst hord a kisfiam, a bátyja 7-est. Touchból 6-os méretig láttam pelust, 7-es méretben csak bugyipelust (Touch Pants), engem az "open diaper" érdekelne. Mondjuk a nagyobbiknak csak éjjelre kéne, akkor pisil rengeteget, nappal már alig pisil pelusba, WC-zik, így napközben a Comfort elég.
2022. márc. 26. 12:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi a baj a bugyipussal? Én éjjelre csak azt adok rá, gyakorlatilag bármennyi pisit magábaszív.
2022. márc. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha bugyipelust kell cserélni, akkor le kell vetkőztetni hozzá a gyereket. A tépőzáras pelenkához csak le kell tolni a nadrágot, állva is át lehet pelenkázni a kicsiket (kivéve ha kaki van). Emiatt kérik a bölcsiben, hogy ne bugyipelenkát vigyek be a fiúknak, mert ha 10-12 gyereket kell átpelenkázni, nagy az időveszteség és macerás a gondozóknak.
2022. márc. 27. 15:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert ha szivárog a pisi és át kell öltöztetni a bölcsis néninek, az nem az?! 🤦‍♀️ Fcuk logic 😂
2022. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nekem soha nem kellett egyszerre kettőnél több gyereket pelenkáznom. A nagy alvásnál és az udvarra kap pelust, ő csak ébredéskor szokott átázni, pedig fektetés előtt is mindig sokat pisil a WC-be a gondozónők szerint (itthon is lefekvés előtt, reggel pedig ágyneműcsere kell). A kicsi még teljesen pelenkás, őt valóban gyakran kell átöltöztetni.

Most a DM-es pelust vettem nekik, mert az is gumis hátul és jóval olcsóbb a Liberonál. Meglátjuk, hogy beválik-e.

2022. márc. 28. 14:26
 10/10 anonim ***** válasza:
A Libero Tuch (tépőzáras) az egyik legjobb pelus. Nekünk soha nincs benne baleset. Kibír egy éjszakát simán. Szoktam venni comfortot is, de azt csak napközben használom. Picit olcsóbb, cuki a mintája. Bugyipelusok szerintem nem bírják addig mint a tépőzáras, több a baleset.
2023. febr. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!