Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alma banán hipp-es bébidesszer...

Alma banán hipp-es bébidesszertet adhatok a 4 hónapos kislányomnak?

Figyelt kérdés
Ajándékba kaptunk,4 hónapos kortól való,de banánt nem evett eddig,csak almát és barackot,illetve babaitalban volt hogy keverve benne volt a banán is.Nem lesz baja ha adok neki uzsira ilyen desszertet?A sima banántól félek még,nehogy bántsa a kis hasát.Amúgy tápszeres baba,és eszeget már zöldségféléket is.
2010. szept. 14. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A bébiételekből kivonták az allergizáló dolgokat, azt lehet adni nyugodtn neki. A banánt azonban én sem adtam 4 hónaposan még, 6 hónaposan evett először a kisfiam. Amúgy, ha még nem evett banánt, és szeretnéd neki odaadni a desszertet, célszerű először csak pár kanálkával kóstoltatni. Azt hiszem, ezek elállnak 48 órát is, szóval nem vész kárba, mert másnap is tudsz belőle adni a Babádnak, ha előszörre nem lesz tőle semmi baja. Minden jót Nektek. Üdv, 9 és fél hónapos kisfiú anyukája
2010. szept. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyos vagy!
2010. szept. 14. 08:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Én már 4 hónaposan is adtam banánt a babámnak. Nem volt gond a pocakunkkal, persze ezt sem mondhatom általánosságban, mert gyerek függő.

Meg kell próbálni szerintem. :)

2010. szept. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy minden baba más,csak én azt hittem a banánt jóval később lehet nekik adni.Amúgy megpróbálnám én is,mert elég sok mindent eszik már,csak ez tartott vissza.
2010. szept. 14. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!