Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hosnak tizoraira egy alma,...

10 hosnak tizoraira egy alma, fel banán, egy jogurt sok? Azert nem eszik annyi vacsit?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem..Én fiam 8 hónapos, tízóraira megeszik 1 almát,1 vagy 2 sárga barackot, mellé kekszet, vagy zabpelyhet.

Uzsira kap 1 banánt, 5-6 szem meggyet, kekszet, ha nem kapott reggel.E mellett vacsit is szokott kapni, mert 4kor uzsizik, 7kor vacsi, aztán szopi a fürdés után.

2011. júl. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem sok de ha ennyit kér, nem éheztetheted


enyém 19 hónapos, legtöbbször a 10órai egy pohár gyümölcslé, néha fél alma :D

2011. júl. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem soknak tűnik, én sem ennék ennyit tízóraira.
2011. júl. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

akkor az én fiam is sokat tízóraizik???huha....pedig végig megeszi ezt az adagot, és még enné, ha adnám szerintem, de "csak ennyit" szoktam csinálni neki tízóraira...

első voltam.

2011. júl. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor mennyit adjak neki? 19.30 kor vacsizik, mar csak tápszert. Ejjel egyszer kel enni.1.00 korul. Szerintetek?
2011. júl. 5. 18:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Amíg pépesítettem a lányomnak ő is megevett ilyen mennyiségeket, aztán darabosból már jóval kevesebb fogyott. Szerintem nem sok, ha ennyit kíván, miért ne. Ez finom gyümölcs csak.
2011. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha ennyit jóízűen megeszik, akkor szerintem se adj kevesebbet!

Egy babát még nem igazán lehet túletetni, szóval ha nem kérné nem enné.De mivel eszi,kéri, ezért jólesik neki.

2011. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!