Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan szerzitek be babátoknak...

Honnan szerzitek be babátoknak a használt játékokat?

Figyelt kérdés

Olvastam itt egy kérdést, és sokak válasza az volt, hogy vesztek.

Megengedhetjük magunknak az újakat is,mielőtt még leszúrna valaki, de kb. 2-3 órát játszik egy drága játékkal is..

Nem mindent gondoltam használtan venni, de azért a játékok többsége ha jó állapotú nincs vele semmi gond nem?!


2010. szept. 14. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Teszvesz, Vatera, bababörze.
2010. szept. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez.És őszintén szólva mi csak a rágókákból vettünk újat.Lábzongora,kiságyra forgó,gyűrhető könyv,..mind használtan lett véve,épp azért,mert őt aztán nem az ár érdekli,és természetesen nem leharcolt,széttört ,agyonkoptatott vackokat adunk neki,hanem szép állapotúakat,amit a képekről azért lehet látni mielőtt megveszed.Természetesen fertőtlenítjük mielőtt megkapja.

És mégegy gondolat:mi is újat akartunk,majd a tesóm felvilágosított,hogy tök fölösleges,hiszen a bölcsiben,játszón,oviban nem a saját játékával játszik csak.Ennyi erővel akkor.... És nincs igaza? :) De persze aki újat vesz,újat vesz.Ki így,ki úgy.

2010. szept. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nallunk is az a helyzet mint a masodiknal. Kapott ujakat is mint pl csorgo, ragokak a fogzashoz stb. de pl. a nagyobb jatekokat hasznaltan szereztuk be neki. En nem latok benne semmi rosszat. Ferjem volt olyan, hogy jaj csak ujat a gyereknek de most mar o is belatta, hogy feleseleges. Igaz mi kulfoldon elunk igy ebay-rol szoktunk neki beszerezni jatekokat de szerintem ugyan az mint a vatera meg tarsai. Legutobb egy nagyon jo fisher price-os zenelo golyopalyat vettunk neki alatokkal. Imadja es 3 ezer forintba kerult az uzletbe meg 20ezer lett volna. Hat akkar mennyire is szep azert 20-at nem adnek erte es szerintem 3 ezer forintot megert:

[link]

Ugyhogy en nem vagyok ellene. Jol atmostam hideg sterilizalo folyadekkal a golyokat jol beaztattam es semmi gond nincs vele. Szerintem meg a tesonak is jolesz majd. :)

2010. szept. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teszvesz, vatera, plisu van egy nagyon jó angol turi, ahol a ruhák nem a legjobbak, de a játékok.... márkásak, rengeteg, potom pénzért:)
2010. szept. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az utolsótól kérdezem, hogy merre van ez a turi?
2010. szept. 14. 15:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Veszprémben:)
2010. szept. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!