Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékokat vesztek...

Milyen játékokat vesztek hónapról hónapra a babátoknak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 03:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt úgy érted, hogy rendszeresen? Tehát hogy van-e olyan játék, amit minden hónapban bővítünk? Vagy arra gondolsz, hogy soroljuk fel az utolsó pár hónapban milyen játékokat kapott a gyerek?

Milyen idős gyerekre gondolsz?

2011. jan. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiam 10 hónapos múlt, és szégyen nem szégyen, én még nem sok játékot vettem neki. Ami van szinte mindet kaptuk. DE nem is nagyon foglalkozik velük. Jobban érdekli a mászás, jövés menés, ágy mellett járkálás, fürdőszobában szennyes-pakolás stb. Én még csak egy sütifaló bödönt vettem neki, meg játszószőnyeget, ezek se nagyon kötik le. Majd ha nagyobb lesz, és érdekelni fogják a játékok, veszek neki!
2011. jan. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy pl az 5-6 hónapos babának mit vettetek, vagy adott esetben látogatóktól miket kapott.
2011. jan. 17. 08:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Fél éves korában volt a névnapja és a keresztelője is, ekkor elég sok mindent kapott: mászós Micimackó, mesekönyv, FP kisvonat, kinti pancsoló (nyár volt), keményfedeles mesekönyv, babakocsira szerelhető játék, labda,
2011. jan. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5-6 hónaposan a játszószőnyegen volt el sokat, illetve az egyszerűbb zenélő kütyükért volt oda. Ekkoriban még nem sok játékot vettem neki, (ha vettem is, inkább olyat vettem, ami később volt jó neki).
2011. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!