Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik nevet adnátok?💁‍♀️

Melyik nevet adnátok?💁‍♀️

Figyelt kérdés

-Petra

-Anikó

-Hanna (tudom tucatnév, de tetszik és egész életemben csak 1 Hannát ismertem :D...)

-Violetta (igen, a Violetta sorozatot ismerem de annyira különlegesen szép és még sem vállalhatatlan lenne talán)

Vezetéknév: Molnár

Melyik illene hozzá legjobban? Véleményeznétek a fent említett neveket, hogy tetszik e vagy sem, mennyire passzol a vezetéknévhez? Más egyéb nevet ne ajánljatok ha lehet. Köszönöm.



2022. márc. 31. 00:02
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
84%
Molnár Violetta
2022. márc. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
81%

Molnár Anikó valami gáz celeb, azt tuti nem adnám.


A többi nem rossz, de a Violetta kicsit kitűnik a tucatból, és annyira nem extra, szerintem vállalható. Petra, Hanna régen nekem is tetszett, de addig mondtam magamban míg ráuntam.


Nekem fiam van, volt egy tuti nevem, amit 25 évig dédelgettem, majd terhesség közben jött egy másik javaslat a férjemtől és azt éreztem hogy akit hordozok magamban hozzá ez illik és dobtam a régi kedvencet. Már 6 éves, telitalálat neve lett, annyival jobb mint a régi kedvenc.

2022. márc. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
72%
Jaj én egy Violettát ismertem, Vittinek becézték de engem kiidegelt szóval én a Petrát ajánlom kizárólag személyes okok miatt 😀 Amúgy a Viola nem tetszene?
2022. márc. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem a Petra.

Az jól is hangzik... Molnár Petra.


Csak ne a Violettát add, agyonra fogják cikizni.

2022. márc. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Úgy néz ki Petra** marad.
2022. márc. 31. 00:33
 6/44 A kérdező kommentje:

De még nagyon hajlok a Hannához is.

Molnár Petra

Molnár Hanna

?

2022. márc. 31. 00:34
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nevek vannak manapság, hogy a fejem fogom, de senkit nem cikiznek, se oviba, se suliba. Ha gyerek menő bármilyen nevet menővé tesz, ha tunya, akkor a neve nem menti meg.
2022. márc. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
23%

Ebben bakker már döntsd te, komolyan mi döntsük el?


Amúgy írták a Petrát, szóval nem értem a kérdést. Megerősítést akarsz hogy valaki javasolja a Hannát?


Legyen Hanna

2022. márc. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
7.Ezzel egyetértek, amúgy se hinném hogy a Violetta miatt cikiznék. Max ha a sorozatra asszociálnak de ez erőltetett lenne így kb minden nevet csúfolhatnák. De nyugi, ez csak ötlet volt. Nem akarom megnyomorítani vele :D...
2022. márc. 31. 00:37
 10/44 A kérdező kommentje:
8.Nem értem az indulatot.., csak érdekel kinek mi a véleménye de nyilván én döntöm el. meg hogy a vezetéknévhez melyik illik jobban. Most is csak érdekelne a véleményetek, nem itt döntöm el a nevét.
2022. márc. 31. 00:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!