Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holt tudok rendelni a netről...

Holt tudok rendelni a netről habtapit (szivacspazul)? Hol lehet venni szétnyithato mesekönyvet olyan keménylapossat, jo lenne azt is anetröl de hol vannak ilyenek? Blogot irjatok.

Figyelt kérdés
2008. dec. 17. 15:41
 1/7 A kérdező kommentje:
légyszi irjatok hogy hol tudnék ilyet beszerezni sürgös lenne.Köszi.
2008. dec. 17. 16:23
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Habtapi szokott lenni az Auchan-ben 890 Ft-ért 10 db-os. Keménylapos mesekönyv szintén van ott. Ha netről akarsz, akkor én csak használt termékekben tudok segíteni. Én a www.teszvesz.hu-n szoktam használt játékokat venni. Beszereztem egy halom Fisher Price játékot töredék áron. Igaz, hogy használtak, de a célnak megfelelnek. A teszveszen láttam könyvet, és habtapit is. Csak rákeresel a szavarka, és máris kidobja az aktuális kínálatot.
2008. dec. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha ragaskodsz az újhoz, akkor a www.google.hu-ba írd be a keresett szavakat. Biztosan árulnak ilyet is webáruházak.
2008. dec. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy de ujjat szeretnék.A bolt amit irtál meg nincs nálunk,pécsi vagyok.
2008. dec. 17. 16:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Probáltam de nem dobott ki semit ahol tudnék habtapit rendelni
2008. dec. 17. 16:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Valószínüleg rossz néven keresed. A neve: szivacs puzzle. Ha ezt beírod egy csomó oldalt tlálsz, ahol rendelhetsz. Pl:

[link]

vagy:

[link]

2008. dec. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Tescoban szokott lenni mindkettő.

Viszont a teszveszen teljesen új termékek is vannak,nemcsak használtak.

2008. dec. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!