Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet most olyan műanyag...

Hol lehet most olyan műanyag gyermekmedencét venni, ami szétnyitható két felé?

Figyelt kérdés
Homokozóként is lehet használni. A múltkor volt a Tescoban,de sajna lemaradtam róla.
2009. máj. 22. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem túl drága, és nem tudják a gyerekek rendesen kihasználni. Ha egyik felébe beleteszed a vizet,másik felébe a homokot, akkor katasztrófa. nekem egyik gyerekem sem tudta használni,sőt b.nőm gyerekei sem.

én nem ajánlom.


2 gyerekes.

2009. máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából azért szeretnék ilyet,mert átjáróház a macskáknak a kertünk és nem szeretném,hogy belepisiljenek a homokba. Úgyhogy a kérdés még áll.... Hol lehet most venni?
2009. máj. 22. 13:08
 3/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok

praktiker, metro, obi, stb

én mindig látok

de ha van játékboltos a közeletekben, attól is rendelhetsz. beszólsz neki és 2-3 nap múlva meghozza.

Neten is tidsz rendelni, pl tullijáték.hu, de teszveszen pl olcsón hozzá lehet jutni, igaz használt, de a lényegen nem változtat.(persze ha van fent.)

2009. máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyet szeretnék venni a kisfiamnak. A Tescóban túl drága 6000 ft. 1 db, és ebből 2 kell, hogy rá lehessen tenni. A szomszédék az Obiban vették, (tavaly nyáron), ott a kettőt adták 7000 ft-ért. A keresőbe beírtam, hogy műanyag homokozó és egy nagyon jót találtam a www.jatekfutar.hu-n, itt 5090 ft. a kettő, és 1190ft a postaköltség. Van több fajta is. Remélem, hogy tudtam segíteni!
2009. máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tidsz=tudsz :):):)
2009. máj. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a játékfutáros web címet!!! Ilyenre gondoltam és az ára is jó :)
2009. máj. 22. 13:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi az Obiba vettünk 1 hónapja, 2db volt 5000ft és a kislányom imádja! Csak homokózónak használjuk még a másik felében nem pancsolt arra ott a kád főlleg homokózás után! Nagyon eltérő az ára sajnos!
2009. máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, örülök, hogy segítettem. Jó homokozást!
2009. máj. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a Metróba láttam többfélét is.
2009. máj. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!