Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-9 hónapos babával már el...

8-9 hónapos babával már el lehet menni nyaralni?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 3. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze :) De ez függ az úticéltól, a baba habitusától, a te habitusodtól, sok mindentől. Én szívesen mennék egy belföldi útra, ami all inclusive, bababarát hely, vízpart, medence van. Viszont nem vállalnék be olyan helyet, ahol nekem kéne főznöm (nekem nem lenne pihenés), nem szívesen ülnék repülőre, nem mennék el kirándulós, túrázós nyaralásra ekkora babával. De ez én vagyok, a barátnőmék a fél éves babájukkal lakókocsiztak heteket nyáron.
2022. ápr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de neked kell eldöntened, hogy érdemes-e. Ez alatt azt értem, hogy gondold végig, mit vársz a nyaralástól. Aztán gondold végig egy átlag napod a gyerekkel. Ha nagyon nagy különbségek vannak a kettő között, akkor a nyaralást érdemes lehet még kicsit váratni. Ha el tudod képzelni ugyanazt nyaralás címszó alatt is, akkor pedig foglald a szállást. :-)
2022. ápr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos volt mikor 1 hetet voltunk Balatonon, nagyon jól éreztük magunkat. Külföldi utat nem vállaltam volna be.
2022. ápr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
9 hónapos lesz a kislányunk amikor megyünk vele egy 13 órás repülőúttal nyaralni.
2022. ápr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
El, de minek? Nehezebb máshol vigyázni rá
2022. ápr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Mert én pl. nem akarom ugyanazt a 4 falat nézni 3 évig, amíg könnyebb lesz máshol vigyázni rá :D Kis szervezés és rugalmasság, ennyi. Nem egy újszülöttről van szó. Sose értettem ezt a ,,minek menjünk" felfogást.
2022. ápr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
El, simán. De biztos valami családbarát helyet választanék, hogy ne zavarjuk mások pihenését a babasírással. Ma már nagyon sok ilyen hely van.
2022. ápr. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Barmilyen korúval lehet.



Nálunk mind2 gyerekkel ez egy ideáils időszak volt.. valakinek pedig teljesen vállalhatatlan ilyenkor egy utazás


Változó


Függ a rugalmasságotokon is..


Fontos:


Ez közel sem olyan lesz, mint korábban

2022. ápr. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

4,5 hónapos babával voltunk először Horvátországban egy hetet. Egy apartmant béreltünk, hogy másokat ne nagyon zavarjunk, utószezonban. Nem főztem, beültünk enni valahova mindig. Fel voltunk rá készülve, hogy ez most egy sokkal nyugisabb, pihenősebb nyaralás lesz, mint a korábbiakban, de nagyon jól esett a környezetváltozás. A babánk pont ugyanúgy viselkedett, mint otthon, de kövezzetek meg, nekem jól esett a tengerparton altatni, vagy este ott sétálni egyet a szokásos útjaink helyett. Az én lelkemet kikapcsolta, megnyugtatta egy picit. Feltöltött, jó érzés volt.

A baba születése előtt viszont nem mertem volna lefoglalni az utat és repülőre sem szívesen ültem volna. De döntsön mindenki belátása szerint. :) Nagyon sok múlik a rugalmasságotokon és a gyerek habitusán.

2022. ápr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4 hónapossal voltunk Balatonon tavaly augusztusban. Minden rendben volt vele és mi is kikapcsolódtunk :) nagyszülőktől sógornőkről megkaptam, hogy ezt nem illik… pedig idén is megyünk :)
2022. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!