Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova mentek nyaralni a babátok...

Hova mentek nyaralni a babátokkal, horvátországba vagy balatonon, tudtok irni nekem linket hogy nézzek árakat? A nyáron 9honapos babámal szeretnénk menni horvátba vagy a balatonhoz attol függ melyik jönne ki jobb árra!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100 ezerért lehet bérelni légkondis, teljesen felszerelt letelepített lakókocsit Horvátba, RAB-szigeten (Lopar). Nem lelakottak, homokos a part, és hosszan sekély, meleg a tenger. Már 5x voltunk, unjuk! Ezért az 1 éves gyerekünkkel Bulgáriába készülünk. Amit még Horvátba ajánlok Omis, és Brac, de ezek mind drágábbak. RAB-ot azért ajánlom, mert bejáratott, minden évben ugyanolyan volt, és csak 100 e. Az elősátorban van pótágy, akár 5-6 fő is elfér.
2009. ápr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudnál nekem linket elérhetöségetirni ahol utánna tudok nézni ennek a rabszigeti lakokocsis nyaralásnak?Nagyon jo lenne ha összejönne,mi csak 3-man mennénk ugy is lehet béreni 1 lakokocsit,és kiságy vagy ilyenek fürdeni hol lehet fözési lehetöség hogy vannak ezek irnál rola?Köszi!
2009. ápr. 21. 13:23
 3/7 anonim ***** válasza:
igen én is lopar ab, meg mi omisban voltunk még 11hónapos gyerkünkkel, meg olaszországban rimini mellett
2009. ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha beírod a keresőbe, hogy RAB Lopar v. lakókocsi, biztos meg fogod találni. Hárman is mehetek természetesen, főzési lehetőség adott az elősátorban, ez egy autós kemping, kemping területén supermarket, kis piac, pékség, húsbolt posta, shoppok, étterem, disco...van. Fürdés: 50-100 méterenként külön női-férfi 6 db tusoló, Wc, mosogatási, mosási, vasalási lehetőség. Ez egy óriási kemping, annak ellenére, hogy sűrűn vannak ezek a vizes blokkok, néha várni kell, de halad a sor. Rengeteg a kisgyerekes, és nem szokott gond lenni velük.
2009. ápr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megnéztem neked: Írd be a Google keresőbe: Rab Lopar kemping

Azonnal kidobja, hogy kiadó lakókocsi Rabon a San Marino kempingben árak is fent vannak.

2009. ápr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is horvátokhoz akartunk menni, de marad a Balaton. Mert mi van, ha hirtelen beteg lesz, vagy akármi... Így inkább most a Balcsira megyünk, majd jövőre pedig külfökdre! mi ide megyünk, akkor lesz 9 hós a lányunk!!

www.amv.hu

2009. ápr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Splitig végig autópálya van, a komp 30 percenként közlekedik, ha haza kell jönni pl. Szegedre 6 óra alatt itthon vagyok 730 km, és mégis a tengeren voltam 100 ezerből. A Balcsiról meg 2-3 óra az út.
2009. ápr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!