Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú zokni vált be...

Milyen márkájú zokni vált be a kisbabádnál? Nálunk az egyik szorít, a másik túl könnyen lerúgható. Még nem találtunk ideálist, csak a baj van vele.

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A kínai pamutok,nekünk beváltak.
2010. szept. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Cherokee öt darab egyben/tesco
2010. szept. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát ezen most elgondolkodtam... :)

Igazából amíg kicsi volt a lánykám,addig mi is így jártunk folyamatosan mint Ti... Aztán amikor már járt rendesen magától,onnantól kezdve elmúlt ez a probléma.Hogy most azért mert a 18-20 számozású zokniktól már normálisabbakat gyártanak,vagy a baba lábfeje miatt van,azt nem tudom...

2010. szept. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi. A C&A-asat próbáltátok?
2010. szept. 14. 22:54
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
C&A nagyon szűk, bevágra a lábát. Kínait ajánlom, nekünk az bejött. Csúszásgátlós a talpa, pont jó a gumirozása, méretezése is.
2010. szept. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a KIK-ben szoktam neki zoknikat venni, simát és csúszásgátlósat is. Nekünk bevált és még jó árban is van.
2010. szept. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia! 3 gyerekem van, úgyhogy volt lehetőségem kísérletezgetni:)

Én egyszer visszahajtom a zokni szárát, a bokájáig, így nem vágja neki, le sem csúszik. Egy próbát megér, remélem beválik:) Minden jót!

2010. szept. 15. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbáljuk.
2010. szept. 15. 06:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is van Tescos, Kikes és kínai. És ahogy észrevettem, kisfiamnál az a lényeg, hogy csúszásgátló legyen a talpán, csak azokat viseli el magán. Ami szorosabb gumirozású, én is visszahajtom.
2010. szept. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pont ezek miatt nem használtam én zoknit pici korában. (én tipegő párti voltam) Később, úgy egyéves kora körül nálunk is a kínaiban vásárolt zoknik váltak be, aminek csúszásgátló volt a talpán.
2010. szept. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!