Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen zokni vált be nektek 4...

Melcsiboszi kérdése:

Milyen zokni vált be nektek 4 hós+ babánál?

Figyelt kérdés

A "bevált" alatt azt értem, hogy nem csúszik le, nem tudja lerugdosni és kézzel se leszedni, de nem is olyan erős a gumija, hogy szorítsa a lábát. Ezenkívül érdekelne, hogy hol vettétek és mennyibe került?

Előre is köszi a válaszokat! :)


2011. aug. 12. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Titok zokni. De komolyan. Ugyanolyan, mint ami felnőtteknek is van. A bokája alatt van a gumi rész. Nem mondom, hogy egyáltalán nem szedi le, mert pl. a hordozó szélén addig rugdos, amíg lehúzza.

De a kezével nem szedi le, és álmában sem rúgja le. Ezt hordja már kb. 2 hónapja. Egy helyi bababoltban vettem.

2011. aug. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fiamon most is csak 1 zokni van, a másikat valahol elhagytuk a lakásban. Már többször szigetelő szlaggal akartam ráragasztani. Olyat, ami nem esik le, még nem találtam.
2011. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Baba zokni tarto. Nem tudja a zoknit lehuzni mert a sarkanal ki van vagva es tiszta gumirozott az egesz, igy nem jon le es a zokni sem csuszik le. Jo gumirozott anyaga miatt tokeletesen tartja a zoknit. Mi ajandekba kaptuk a kolegaimtol amikor megszuletett a kisfiam, igy nem tudom mennyibe kerul de szerintem barmelyik bababoltban van. Mi 4 szinut kaptunk barna, vilagoskek, sotetkek es szurke. Nagyon jo akkor is ha mas szinu zoknikkal kombinalja az ember. Nallunk bevalt.

Mindjart keresek rolla kepet:

[link]

2011. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nekem nagyon tetszik. Még nem is hallottam róla. Legközelebb megnézem majd a bababoltban, és ha van tuti veszek.

Több méretben létezik? (a 3 évesem is folyton lerúgja a zokniját9

2011. aug. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9=)
2011. aug. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Lehet, utánanézek ennek a babazoknitartónak, meg lehet, kipróbálom a titokzoknit is! :)
2011. aug. 12. 17:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Titokzokni, brendonben vettük. A száránál van egy nyuszifül belevarrva, tök aranyos. Tavaly nyáron vettük, mikor 2 hónapos volt a lányom (19-es méretet), és a mai napig hazsnálja. kb 600/pár


[link]

2011. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!