Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinnt hogyan pisiltetitek meg...

Kinnt hogyan pisiltetitek meg a lányokat hogy ne legyen pisis a nadrág, zokni meg a cípő?

Figyelt kérdés
21 hónapos nappal már szól, de hogyan fogjam őt meg? Ha mondom hogy gugolj le akkor legugol de tuti hogy a cipőbe vagy szandálba pisil.
2011. júl. 27. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Gatya le, bokáig, és fel kell emelni guggoló helyzetben, a térde alatt. Popsi legyen legalul.
2011. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát én bizony szörnyen kényelmetlen pózban pisiltetem, a lábát is emelem és a másik karommal a testét tartom, szinte fekszik a karomban, a popsija van legközelebb a földhöz (vagy bevásárlóközpontban a wc-hez), és közben sajnálom, hogy ilyen testhelyzetben hogy tud szegénykém pisilni. De mindig sikerül neki, csak nekem nagyon kifacsart.
2011. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, így jó lesz-e a link (kép), mindjárt kiderül.

[link]

2011. júl. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Guggoló helyzetben van, és én megemelem őt, kb. 20 cm-re a földtől (ha magasabbra emelem, rámfröcsög a pisi). :)


A lábait felemelem jó magasra, így még sosem lett pisis semmije se. Se cipő, se bugyi, semmi.


Idegen wc-re úgy ültetem rá, hogy rakok rá ülőke-védő papírt, az mindig van nálam, vagy ha mégse, akkor körberakom 3 db wc-papír csíkkal.

2011. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó lett. Na szóval így. :)
2011. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy szoktam ahogy a képen,csak jóval közelebb a földhöz.Ha bonyolultabb a ruha,akkora mai napig így felemelem őket.(5 évesek.)
2011. júl. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valamelyik régebbi kérdésben volt mobil bili, szerintem én azt veszek, meg tisztítókendő nyilvános wckhez.
2011. júl. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahogy a képen van, úgy a legbiztonságosabb.
2011. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát,az én lányom nem hajlandó így pisilni-itthon az udvaron. Hiába mondja,hogy "kint szabad,kint szeretnék" akkor sem pisil így,szóval mi szaladunk be.
2011. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!