Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 3 hetes múlt és egy...

Kisfiam 3 hetes múlt és egy hete belázasodott 39.5 volt a láza.Doki beküldött a korházba,és kiderült,hogy húgyuti fertözése van. Egy hétig kezelték antibiotikummal,de nem javult az állapota és hazajöttünk.Ettöl meg fog gyógyulni?

Figyelt kérdés
Ugyan azt írták fel neki amit bent adtak vénásan,csak szirupba. És nem tudom ettöl meg fog gyógyulni?
2008. dec. 17. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem biztos javult az állapota, különben nem engedték volna haza. vagy csak hazahoztátok? mert azt irod nem javult és hazajöttetek. ha jó a felszivódása és nem bukja ki a szirupot, akkor meggyógyul.
2008. dec. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hazaengedtek minket és majd januárba kell menni kontrolra. A sziruptól hányingere van de nem jön neki vissza.
2008. dec. 17. 17:35
 3/6 szikra veronika ***** válasza:
szia ne aggódj az orvosok tudják mit kell tenni. mi 6 hetesen voltunk így és nagyon szépen meggyógyult. hidd el otthon sokkal jobb neki. meg persze ne feledd (legaábbis a mi orvosunk ezt szokta mondani) a húgyutis babák a legszebbek. csak nyugi, jó babázást ehy 6 hónapos baba anyukája
2008. dec. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia,

első válaszoló vagyok.

akkor biztos lehetsz benne, hogy javult az állapota, legfeljebb csak neked nem tűnik úgy :-))))

nyilván elég ha szirupot kap, nem kell már vénásan adni a gyógyszert neki. meg fog szépen gyógyulni, ne aggódj.

2008. dec. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha van labor eredményetek, azon meg tudod nézni a CRP értéket, az utal a gyulladásra, nálunk azt nézték és annak függvényében engedtek ki.

Normaflor-t adsz neki vagy valamit, hogy ne menjen tönkre az emésztőrendszere? Szerintem azt már lehet (kell) ennyi idősen is. Ha nem, kérdezz rá, mert egy ismerősöm rettenet szenved emiatt fél éve, mert az antibiotikumtól lehalt az összes bélbolyha a picinek és olyan bélgörcsei vannak, hogy ihaj!

Jobbulást Nektek és kitartás!

(Majd írd vissza hogy vagytok!)

2008. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kisfiamnál 5 hetesen jelentkezett ez a probléma. Vesemedencegyulladása volt. Most 2hónapos. Mi is egy hetet voltunk kórházban, vénásan kapta az antibiotikumot. Meggyógyúlva, utólagos kezeléssel(minden este 1ml cedax babyt kap) hazaengedtek. Már a második kórházban töltött nap után jól érezte magát. Vizelete fokozatosan kitisztult. Január 5.éig adom neki az antibiotikumot, akkor megyünk az első vesegondozásra. És azt követően 3 éven át...ha nincs visszaesés.remélem nem lesz. Nálatok is ez volt a probléma? Ha hasonló cipőben jársz,írj privit! Fel a fejjel meg fog gyógyúlni. Csak eltart egy ideig,ilyen kicsi babáknál nagyon oda kell figyelni!! Ha belázasodna, egyből vizeletet kell nézni nála!!!Üdv.
2008. dec. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!