Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van Velem? Régóta kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van Velem? Régóta kapcsolatban élek, de most egy hétig nem találkoztunk a párommal, (munka miatt), összefutottam egy régi ismerősömmel, akiből azóta eszméletlen jó pasi lett. Ez múlt héten történt, és azóta nem tudom elhessegetni a fejemből.

Figyelt kérdés

Miért? Szeretem a páromat nagyon, jól megvagyunk együtt. Mégis gyakran gondolok a régi ismerősömre mióta találkoztunk. Mit csináljak, hogy ne gondoljak rá ennyit? Vagy próbáljam meg, hogy találkozok vele, beszélgetünk, hátha elmúlik. Nem értem.

Ne szekáljon senki, ha kérhetem, így is elég kellemetlen érzés.


2009. júl. 16. 14:06
 1/5 anonim válasza:
53%
Ez azon múlik hogy kit szeretsz jobban. rajtad áll hogy mit csinálsz, de ne hagyd el a mostani párod egy hirtelen fellángolás miatt. De ha úgy érzed, hogy ez valami fontosabb dolog, jobban szereted, a másikat, a másokikat, és úgy érzed h ez tartós, akkor megéri mással próbálkozni. De ezt előtte közöld a pároddal. Ha meg semmit se érzel a második fiú iránt csak sokat gondolsz rá az természetes. Mindenki gondol a másik nemre.
2009. júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Megadtad a választ. Mert jó pasi lett, rég láttad. A kapcsolatod mellett most ő új és valamelyest ismeretlen.

Noha nem minden az, aminek látszik, ha úgy adódik, találkozz vele nyugodtan.

Velem korábban ugyanez megtörtént. A "másik" teljesen más, mint a párom, szinte ellentéte.. Nagyon vonzott, teljesen megbolondított. Mégis, néhány találkozás után rájöttem, hogy annak idején nem hiába nem lett köztünk semmit. Megerősítette a párom iránti érzéseimet a "másikkal" való találkozás. Nekem is kellemetlen volt.

Szerintem itt csak a 2 véglet létezik. Elkerülöd minden áron, vagy találkozol vele és meglátod mi lesz. Vedd egy próbatételnek a kapcsolatodat illetően.

Hidd el, rövid úton minden világos lesz!

Sok sikert!

23/L

2009. júl. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Ez az, hogy a páromat szeretem, ez a pasi csak vonz, hogy milyen jó lett. Szeretnék vele találkozni, beszélgetni, hogy mégis mi történt vele. Nagyon sokszor jár az agyamban, és nem tudom elterelni a gondolataimat hosszú időre. Olyan lelkiismeretfurdalásom van.

2009. júl. 16. 14:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez azért még nem szerelem, nem indokolt a lelkiismeretfurdalás.

Mellesleg az, hogy kívülről jól fest még nem jelzi, hogy a belső is tükrözi. Sok szép almát láttam, de a belseje lehet, hogy rohadt. Ha érted a célzást...

De mindenkit vonz az ismeretlen, a kíváncsiság. Szerintem csak ezek hajtanak. A párodat már ismered, de ez a tag más, különb, ismeretlen.

-ReapeR-23/F

2009. júl. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap d.e eljött hozzám. Nagyon sokat beszélgettünk, mindenféléről. Azt hiszem Ő is azt érzi amit én, legalábbis az este kaptam tőle egy sms-t, amiből ezt vontam le. Nagyon akarok vele találkozni még. Elfog ez múlni? Remélem csak egy fellobanás lesz. Nem akarok rosszat senkinek.
2009. júl. 19. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!