Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Merev kéz?Gyerek orvos?

Merev kéz?Gyerek orvos?

Figyelt kérdés

Nem tudom egyátalán kinyújtani a babám kezét se,fel se oldalra.


Sokat olvatam,hogy otthon tornáztatja a gyereket az anyukája gondoltam én is elkezedem és egyátalán nem tudom kinyújtani a babám kezét,öltöztetésnél is neha fel tűnt de nem ennyire.

A gyereknorvos/védőnőnek tanácsadáson ezt nem kéne néznie és tovább küldenie valahova ha baj van?


2022. ápr. 7. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Neked kellene mondani, mikor ott vagytok!
2022. ápr. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg feszes a babád, érdemes elvinni egy gyógytornászhoz akár. De az orvosnak/védőnőnek érdemes szólni. Sajnos ami ilyesmi azt nekünk érdemesebb jelezni nekik. :) Az én kislányomnak a nyaka volt feszes és azt se nézte a kutya se az orvosnál amíg nem mondtam.
2022. ápr. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És nem késő,hogy ezt még csak most 3 hónaposan vettem észre?Javítható a feszes izomzat helyre johet?
2022. ápr. 7. 09:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is 3 hónaposan kezdtük a dévényt, ugyan ilyen "panaszokkal", nézessétek meg valószínüleg feszes a nyakizma. Nálunk pár alkalom után nagyon sokat javult, már fordulni is tud. :)
2022. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!