Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hetes babának éjjel...

Hat hetes babának éjjel mennyit kell aludnia?

Figyelt kérdés

Az normális, ha este 10 körül alszik el, és csak reggel fél 7-kor ébred?

Eddig felébresztetttem, ha már soknak éreztem, de most éjjel kipróbáltam, hogy mikor kel. Szabad ezt?


2010. szept. 15. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy végigalussza az éjszakát, nehogy felkeltsd! Az én kisfiam sem volt még 6 hetes, amikor először megtörtént ez, és azóta sem eszik éjjel.
2010. szept. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szabad!éjjel aludhat!mondhatom szerncsés vagy!örülj neki,hogy alszik este!és éjjel nem keltsd fel,csak nappal nem szabad aludni hagyni.De ott is csak 5óra után szabad kelteni,hogy nehogy kiszáradjon!tehát örülj neki és értékeld,hogy átalussza az éjszakát!!!!4
2010. szept. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az enyém tegnap volt 5 hetes.

6 napos korától alszik este 9-től reggel 5-ig. A védőnőm szerint ne ébresszem, ha éhes, jelezni fog. Egyszer-kétszer persze nyöszörög már éjjel 3-kor, vagy 4-kor, de szopi után alszik tovább. Nappal szoktam ébreszteni, megvan a 9-10 cicizés egy napra.

Én mondjuk kevésbé vagyok aggódós, mert a két nagyobbal is hasonlóan voltunk.

2010. szept. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha szépen hízik, akkor a livágért se ébreszd! ha nappal megeszi a szükséges mennyiséget, akkor nyugodtan aludhat.
2010. szept. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jaj de nagyon irigyellek benneteket! mit nem adnék érte, ha nem kelne max 3 óránként az enyém éjjel-nappal. szintén hat hetes. nehogy felébreszd, áld a szerencséd!
2010. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Emianya ***** válasza:
hogyan csinaljatok,hogy ennyit alszik egyhuzamban?az enyem is 6 hetes,de max.3 orat alszik.ejszaka minimum 2 szer kel,de csak akkor ha este 10 körül alszik el.reggel 4 utan mar orankenti ebredes van.
2012. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!