Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell a babanak a...

Meddig kell a babanak a kisagyba lennie, aludnia? Ugy ertem, hogy azt mondjak, a babaagyba csak aludjon.

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak ejszaka alszik benne a lanyom. Nappal lent alszik a jatszoszonyegen.

(5 honapos)

2011. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát a kérdésedre a konkrét választ nem tudom.

Az én fiam 16 hónapos, a kiságyban csak alszik. Néha belemászik napközben, de csak azért, hogy a cumiját kiszedje, aztán kimászik (kombi kiságyunk van, így a pelenkázó részén van ált. a cumi, 2 rács ki van véve, a szabad ki-be mászás miatt).

A fiam unokatesója most lesz 1 éves, csak játszani van a kiságyban, tehát egész nap abban van, és aludni nem hajlandó benne. Tehát neki a kiságy = játék...

2011. febr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is rászoktunk, hogy ott csak éjszaka van, nappal a nagy ágyon játszunk, vagy a mózeskosárban alszik. Eddig jónak tűnik így, de én is kíváncsi vagyok tapasztaltabbak véleményére.
2011. febr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én kezdettől ügyeltem arra,hogy a kiságyban nincs játék,csak alvás.Így amikor kicsi volt,nappal a játszószőnyegen,pihenőszékben volt,ha alvás volt,akkor beraktam a kiságyba,éjszaka meg természetesen a kiságyban volt.Most már 17 hónapos,nappal csak egyszer alszik 10 hónapos kora óta,éjszaka 12 órát alszik,mindkét alvás a kiságyban van.Én nem szedtem ki a rácsot,nem akarom,hogy mászkáljon.
2011. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is mindíg ügyeltem arra,hogy kiságy=alvás!Soha nincs benne csak úgy vagy játszani!Nem akartam,hogy össze kösse,hogy ha benne van akkor lehet ezerrel játszani!Nincs is bent neki csak egy plüssmaci,plüss napocska és egy rongyi!Nappal is és éjszaka is abban alszik!Beteszem,puszi,cumi,simi és már alszik is!Játék a nappaliba a földön van.
2011. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!