Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit kell aludnia egy 6...

Mennyit kell aludnia egy 6 hetes babának? Mert az enyém van h csak 1 orát alszik egész nap. A kezemben alszik de ahogy leteszem felébred.

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lánykámnak is volt egy ilyen nem alvós korszaka, kb. 6 hetesen kezdte Ő is, kb. 1 hónapig tartott, azzal fűszerezve, hogy sírt sokat. Aztán "megtanult" nappal is aludni, kb.4-5 hónaposan.:)
2011. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ennél jóval többet. minden etetés után kéne ennyit.

próbálkozzál, sokféle altatási mód van, ezt is meg lehet tanulni :) a legegyszerűbb ha cicin/cumisüvegen altatod, akkor ha álmos kezd el etetni, ha cicizik szoptasd fekve és miután elaludt várj 20 percet, akkor kerül mély álomba és lehet meglógni :D

ringathatod és félálomba teheted a kiságyba, na ez a ringatás a lehető legrosszabb módszer :)

akkor inkább babakocsiba elaltatni, nyugodtan vidd be a lakásba, nagyon praktikus, a lábaddal tologatod és tudsz közben mosogatni :) próbáld ki a kendőt esetleg, nekünk kengurunk volt, sokszor elaludt benne, mikor már nagyon mélyen aludt le tudtam tenni :)

2011. nov. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Probald korbetekerni egy vekonyka pleddel. Ez olyan erzest ad neki mint az anyamehbe lenne. Valami korbe oleli.

Igy gondoltam:

[link]


Az en kisfiam ilyenkor olyan jokat tudott aludni. Arra vigyazz, hogy nehogy nagyon kimelegedjen, ne legyen vastag a takaro es ne oltoztesd nagyon be ala. Mondjuk egy kis vekonyka ujjatlan body. En a deli szopi utan mindig igy betekertem es aludt 3-4 orat. Igy jeleztem neki, hogy ez most a delutani alvas. :) Ha nem votl korbe oleleve mindig felriadt vagy keveset (20-40 perceket) aludt. Ha be volt tekerve akkor ejjel es aludt 6 orat egyhuzamba.

2011. nov. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!