Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen orrcseppet vegyek 1...

Milyen orrcseppet vegyek 1 éves babámnak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a Nasivin Baby-t használjuk.
2010. szept. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia.Beteg a babád?Mi kisfiam születése óta Sterimart használjuk, nem tudom ismered-e?Ez orrspay, nagyon jó!
2010. szept. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi is! Plussz szívás előtt stérimárt!
2010. szept. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sterimar
2010. szept. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is Sterimár ami fellazította az orrporszívózás elött, majd ha alapossan kitisztítottad a nóziját napi 4szer lehetett Nasivint adni.
2010. szept. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Most először náthás, sosem használtam orrcseppet. Spray-t nem akarok, bár ez az én hülyeségem, hogy magamnak sem mertem még soha befújni, ezért neki sem akarok.

Akkor kipróbálom a Nasivin-t.


Egyébként akkor is kell használni, ha nincs eldugulva az orra, tehát kap levegőt, csak folyik neki? Szívni szoktam porszívóval.

2010. szept. 15. 13:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Nasivin sanft-ot vegyél külön csecsemőknek és kisgyerekeknek is van.
2010. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha csak folyik az orra akkor ne, mert erős. Inkább orrporszívózsd többet- ne félj tőle hihetetlen telálmány és csak segít a kicsinek. Nasivint akkor használj, ha eldugul az orra és nem tud szopizni, vagy aludni. Inkánn sterimár használj, ha mindenáron akarsz ilyenkor.


Amit még a dokink mondott a párásítás!! Akassz fel nedves törölközőt a szobájáában, minél nagyobb felületen párologjon és ne legyen túl meleg. A hideg pára jót tesz, nem fog annyira folyni az orra.

2010. szept. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Sterimár orrspray arra van,hogy fellazitsa a dolgokat a noziban.HA szürcsög,folyik,akkor nem kell.Akkor kell a csepp,pl nasivin

Nasivin 0,01%-es,ez 1 éves korig van,de az én 20 hós lányomnak is azt vettem,mert a doki azt javasolta.

2010. szept. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!