Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babamnak par napja be...

2 hetes babamnak par napja be van dugulva az orra, használunk orrszivó porszivót és orrcseppet is de semmi változás egyébbként jó kedvü kiegyensúlyozott baba. Meddig tart ez az állapot illetve mit tehetnék még hogy könnyitsek a helyzetén?

Figyelt kérdés
2008. júl. 10. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
szia.Próbáld ki a sterymar (remélem jól írtam) sprayt.Nekünk nagyon jó volt.
2008. júl. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én 2 hetes babám is szörcsög állandóan, mintha tele lenne az orra. A gyerekorvos azt mondta, hogy semmin baj, csak megvan vastagodva az orrnyálkahártyája, ez természetes náluk. Nekem azt mondta, hogy 1-1 csepp anyatejet cseppentsek az orrába.
2008. júl. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gabi lanolinos krémbe kell a fülpiszkálót belemártani és az orrába dugni majd pöndöríteni egyet hogy bent maradjon.Nem kell nagyon feldugni csak éppen hogy bent legyen.A lanolin felmegy a nyálkahártyához és azt ingerelve vagy tüsszent a baba vagy kifolyik a "cica kaka".
2008. júl. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megnyugodtam mivel már azt gondoltam , hogy ez valami kóros állapot.Remélem hamar elmúlik majd.
2008. júl. 10. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!