Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszibarackot és almát lereszel...

Őszibarackot és almát lereszelve adhatok összekeverve uzsonnára a 4 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Eszi már mindkettőt,de eddig mindig külön adtam neki.Viszont a sinlachoz keverve nem eszi,ezért gondoltam hogy egy kisebb almát és egy barackot lereszelek,és egyszerre megkapná.Lehet igy?
2010. szept. 15. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:

én négy hónaposnak még javában pépesitettem.

reszelni csak 7 hónaposan kezdtem el de volt ami akkor is emésztetlenül volt a kakiban.


Ha még nincs foga - nemigen lehet neki - ne reszeld hanem pürésitsd a gyümölcsöket.

2010. szept. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi 6 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, fog nélkül és csak reszeltem az almát, sosem pépesítettem.


Bár szerintem a kérdésed az lett volna, hogy a 2 gyümölcs mehet-e együtt. Adhatod nyugodtan! Főleg, ha már kóstolta mindkettőt.

2010. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4 hónaposnak én is pürésíteném.Persze a két gyümölcsöt össze lehet keverni.
2010. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

üvegreszelővel reszeled? Akkor igen, én is kezdettől fogva üvegreszelőn reszelek neki mindent. Gondolom, Carmen a fémreszelőre gondolt.

Vagy mi a kérdés lényege? Hogy össze lehet-e keverni a kettőt? Semmi akadálya, bár ha valami gabonapelyhet nem teszel neki bele, nagyon hamar meg fog éhezni tőle.

2010. szept. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen bocs én mindent szó szerint veszek.


azért természetesen adhatja csak a sinlac-hoz nem értek de gondoltam ezt megirom hogy ha friss anyuka akkor ne reszeljen ...


még egyszer 1000 bocs és 3 anyamedve.

2010. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Igen üvegreszelőn szoktam neki az almát lereszelni,és van hogy a barackot is,mert igy sokkal több a leve.Pürésiteni az almát hogy kell?Mivel azt a turmix a múltkor nekem csak össze vissza darabolta,de lehet én csináltam rosszul.
2010. szept. 15. 15:32
 7/7 anonim ***** válasza:

héjában szoktam megsütni sütőben v. mikróban párolom ha kemény



ha kásás almát veszel azt le lehet gond nélkül reszelni üvegreszelőn is. Igy kérd a zöldségestől!

kicsit édesebb is mint a kemény almák.

2010. szept. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!