Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel pépesíted babádnak az...

Mivel pépesíted babádnak az almát, őszibarackot, répát? Botmixerrel? Vagy reszeled? A babakekszet darálni kell, vagy egybe nyamnyogja el?

Figyelt kérdés
4 hós még csak a fiam, de lassan fel kell készülni a hozzátáplálásra. Mivel lehet a legjobban pépesíteni? És az almapépbe majd szeretnék babakekszet tenni. Ezt le kell darálni? Vagy lehet kapni daráltat is?
2011. szept. 29. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én botmixerrel pépesítek,a kekszet is "darálva" teszem bele. Én még nem láttam darált babakekszet,én úgy csinálom,hogy berakom egy átlátszó zacsiba és a vágódeszkán a hósklpfoló síma felével szinte porrá zúzom és keverem a gyümipépbe.
2011. szept. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*húsklopfoló..elnézést már késő van. :)
2011. szept. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én mindent almareszelőn pépesítettem. Sima darált háztartási kekszet kevertem bele, ugyanis semmiben nem különbözik a háztartási keksztől, csak árban, mert 4-szer annyiba kerül és fele annyi a tömege.

Ami keményebb volt, csak azt botmixereztem /keményebb barackot, mangót/

2011. szept. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Botmixerrel.

A kekszet pedig diódarálón hajtottam át.

2011. szept. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

*semmiben nem különbözik a babakeksztől /már nálam is este van/

második v.

2011. szept. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az almareszelőn reszelem az almát, körtét, barackot. a többit botmixerrel.

Pont ma tettem fel én is a kekszes kérdést, már vettem is darált háztartási kekszet!!! :) (porrá van zúzva, és nem drága)

2011. szept. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én almához körtéhez almareszelőt használok. Minden mást tupperes aprítóval. Nálam nagyon bevált. Naponta 2-3-szor biztos használom. 8000 Ft körül van. De nagggyon jó.
2011. szept. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

almát, körtét üvegreszelőn, a többit botmixerrel.

háztartási keksznél jobb a bio gabonapép (Dm-es), ez már por állagú és nem tartalmaz térfogtnövelőt, meg más káros anyagot.

2011. szept. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még annyit had kérdezzek, hogy a botmixer nektek teljesen összepépesíti?

Mert akartam tegnap egy próbát tenni, és néhány szelet almát botmixerrel pépesíteni, de darabos lett, és nem is lett lédús. Lehet, hogy túl kevés mennyiséget akartam összedarálni, és azért?

2011. szept. 30. 08:45
 10/13 anonim ***** válasza:

iegn, az is lehetett az oka, meg az alma sokszor kemény, ezért nehezebben pürésedik. ezért szoktam azt reszelni.


de ha pl. őszibarackkal keverem, akkor már viszi a botmixer is.

2011. szept. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!