Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás elkezdésekor...

Hozzátáplálás elkezdésekor járt úgy valaki hogy a babája nem ette meg a friss őszibarackot, csakis a bébiételes verziót fogadta el?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem csak az elkezdéskor, hanem még most is. 9,5 hós, 6 hósan kezdtem a hozzátáplálást.

Nem eszi meg az igazi barackot, csak az üveges kecskeméti barackot.

Egy pici szelet igazi barackot el tudok rejteni banánhoz, úgy megeszi, de ha már több a barack mint a banán, nem eszi meg.

Mindegy, kapja az üvegest, aztán próbálkozok még :) Nem adom fel :)

Ugyanilyen volt az első babám is, úgyhogy már megszoktam.

2011. aug. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6 hósan kezdtem el, imádta a banánt, minden gyümit. De csakis babiételbe. Öklendezik mai napig a friss gyümitől, banántól is. Sőt most már ott tartunk h nem eszi meg semmilyen formában a gyümölcsöt,csak a zöldség és a hús. Most 9 hónapos.
2011. aug. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet. Bár az én kislányom csak időnként nem ette meg. Azt hittem, hogy nem kívánja, vagy éppen olyanja van. Aztán rájöttem, hogy hiába vesszük a leggyönyörűbb barackot vagy bármilyen gyümölcsöt nem mindig van íze. van olyan, aminek nagyon intenzív barack íze van és van olyan, ami egy pohár vízzel ér fel.
2011. aug. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet... Az én lányom sem eszi a friss gyümit, csak az üvegeset. Pedig most aztán van barack bőven, almával, banánnal lehetne keverni, de nem eszi meg. Még úgy sem, ha keverem a frisset és az üvegeset.

Detto ez a helyzet a főzelékkel is. Amit én főzök, az nem kell, de az üveges az jöhet. Ez van, remélem majd egyszer kinövi. Azért szoktam neki főzni, kínálom, hátha egyszer rácuppan. :D

2011. aug. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem vettem neki bébiételeset így azt sem tudta milyen az. Sokkal olcsóbb két darab barack mint egy üveg bébiétel. Meg fagyasztok is le mindig ha épp nincs friss. egyik gyerekemnél volt friss a másiknál még nem.
2011. aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is frisset akarok adni neki és eszembe sem jutott hogy amikor szezonja van akkor üvegeset adjak neki. Több ideje próbálkozunk, de nem igazán kellet neki. Tegnap vettem egy üveg hippeset délután, hogy ma megpróbálom azt adni neki. Kiírtam a kérdést mielőtt oda adtam, kíváncsi voltam/vagyok más babnál előfordult e ez a verzió! És láss csodát az előbb evett és egy fél üveggel benyomott, csak úgy tátotta a száját. Megkóstoltam, hát tényleg finomabb volt mint a szüleim kertjéből lévő barack.
2011. aug. 10. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!