Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pelenka kibontásánál szoktat...

A pelenka kibontásánál szoktatok várni arra, hogy hátha pisil egyet a gyerek a hidegtől mielőtt leveszitek róla teljesen?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 15. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom szerint az én fiam jobb szeret kibontva pisilni, szóval direkt egy edény fölé tartom, kis ideig, miután kibontottam. Pisil, jó, nem, úgy is jó, de így kevésbé van baleset.


Mondjuk 7 hós koráig működött inkábbyóta csak a pelenkàba pisil.

2022. ápr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Reggel igen. A fiam már 2 éves, de ma reggel is hirtelen rájött az ereszthetnék amikor az ágyon fekve kibontottam.
2022. ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
#2 Óh igen, a fiam már 30 de még mindig nevetek, ha eszembe jutnak azok az álló fütyis lövöldözések a levegőbe 😀
2022. ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam. Nagyon ritkán történik ilyen baleset
2022. ápr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Takarodj, beteg fétises nyomorult.
2022. ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!