Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha nem húzza a szájához...

Alaszka kérdése:

Baj, ha nem húzza a szájához a lábát? Minden 5-6 hónapost látok képen, hogy a szájába, szájánál van a lába és fogja, az enyém 6 hónapos lesz, de ezt nem csinálja? Fel sem tudja húzni odáig egyedül. Ez baj? Vagy ez nem "kötelező" tevékenység?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 7 hónapos, kb.1 hete csinálja.
2011. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 8-hónapos volt amikor rájött, hogy Ő ezt is tudja csinálni... csak az etető székben csinálta kizárólag etetés közben! :D Minden etetés után zokni csere volt...
2011. dec. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Alinaaa ***** válasza:
Nekem nem rémlik , hogy a nagyfiam csinálta volna. A kicsi meg 4 honaposan.
2011. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hihi! Emiatt én is aggódtam! :)

Fiam kb. 8 hónaposan próbálkozott vele először - kb. 2 hétig volt érdekes, azóta nem csinálja.

2011. dec. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De jó, akkor megnyugodtam! Még ráérünk akkor! :)
2011. dec. 2. 22:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam ezt kihagyta (most 16 hós). Tán pelusozás közben néha megnézte közelről a talpát, de sosem vette a szájába. Pedig én is "vártam", mert rólam sok ilyen képet mutatott anyukám. :)
2011. dec. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kisfiam sokáig gyakorolta,mire sikerült neki
2011. dec. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát még az én kislányom sem csinálja. Már 5 és fél hós. Sőt! 4 hósan jobban forgolódott,most meg lusta,és alig forog...:(((
2011. dec. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!