Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kukacmozgás? Mit jelenthet?

Kukacmozgás? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előre is bocs a hülye kérdésért. Szerintetek normális, ha egy helyváltoztatásra még nem képes kisbaba hason gyakran feltolja a popsiját? Vajon elmozdulni szeretne így, a kúszásra készül? Első baba, így még nem követtem végig egyetlen csecsemő mozgásfejlődését sem ☺ Azt gondolnám, hogy még nagyon fiatal a helyváltoztatáshoz. (4 hónapos)


2022. ápr. 23. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 2.5 hetes és ezt csinálja 😂😂😂 Mondtam hogy korai ez még 😂
2022. ápr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kényelmetlen neki az előző póz.
2022. ápr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2es amúgy szerintem is, én fiam gyuloli ha hasra teszem, folyton emelgeti a fejét meg a fenekét és fújtat hogy visszaforduljon hasra de még nagyon pici ehhez😂 de megkaptam a vedonotol hogy napi 5,10 perc hason kell...
2022. ápr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő imád hason lenni. Magától fordul hasra kb 1 hónapja, úgyhogy szerintem nem kényelmetlen neki. Nekem annál inkább, mert elég nehéz öltöztetni és pelenkázni egy folyamatosan hasra forduló babát 😂 Illetve vissza tud fordulni hátra, ha akar, bár általában nem akar.
2022. ápr. 23. 10:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Na azt elhiszem😂 en fiamat már most nehéz mert úgy ordít mint akit késsel szabadalnak épp darabokra😂😂😂😂
2022. ápr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kúszni akarna már :) Az én kisfiam is ennyi idős, ő még csak hátról hasra fordul. Vissza még nem próbál, hanem mintha a kezével akarná húzni magát előre és kapálózik közben, elég viccesen néz ki. :D
2022. ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!