Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 honapos kisfiamnak vásárolta...

Szintia Oláh kérdése:

1 honapos kisfiamnak vásároltam NIP bellywell hasmelegitő párnát mert kólikája van..Kinek mi a vélemény-tapasztalat?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 23. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már megvetted, nem mindegy?
2022. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Bár az én fiam már 1 éves, az első három hónapját végigsírta. De konkrétan 0-24-ben. :( Én egyszerűen MINDENT kipróbáltam, hogy segítsek rajta, első gyerek - így először azt sem tudtam mi miatt sírhat ennyire. Rengeteg orvoshoz elvittem, de mindenki csak az időt mondta. MAJD kinövi. Nekünk, ez a 3 dolog ami egy minimálisan enyhítette a pocakfájást: bio gaia + espumizan, néha szélcső, és a friss levegő. Tavaly áprilisban született, így hál'istennek nyugodtan kint tudtam vele lenni az udvaron szinte egész nap. Majd 13 hetes volt, mikor teljesen elmúlt. Úgyhogy kitartást kívánok, ELMÚLIK! :)
2022. ápr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2. vagyok, elfelejtettem, nekünk még a hason levés is segített picit, aludni is úgy tettem le, már ha aludt valamennyit egyáltalán abban az időben.. nem mellesleg jót is tesz neki ha sokat van hason. Azóta is csak úgy alszik :)
2022. ápr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!