Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ásványvizet adtok egy...

Milyen ásványvizet adtok egy éves babátoknak forralás nélkül?

Figyelt kérdés

Jana kilőve, mert drága.

Szentkirályit vegyek?Az biztos jó.Nem?


2010. szept. 16. 13:38
1 2
 1/11 poci-maci ***** válasza:

semmilyent nagyon-ritka ha kap ásványvizet

sima rendes csapvizet iszik mert kész anyagi csőd szerintem!

2010. szept. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

láttam a Sparban meg a Tescoban is egy újfajta ásványvizet, 1,5 literes kiszerelés 105Ft körül volt.


nekem 6 hetes a baba és a tápszerét Janából csinálom de ugye neki még nem kell olyan sok, egy hónapig kitart két zsugor. (12*159Ft)

2010. szept. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Megnézem az összetételét a Sparban.

2010. szept. 16. 13:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Én Szentkirályit adok neki!
2010. szept. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nestlé Aquarel. A Tesco-ban szoktam venni, 110,- Ft a 1,5 literes. Egyébként 1 éves kor felett már csapvizet is ihatnak a babák, én azért veszek neki ásványvizet, mert mi sem iszunk csapvizet. Apa kólázik, én meg mikor mit iszok (gyümölcslé, tea, üdítő). Ha nekünk lehet luxus, akkor a babánknak is, ő úgyis csak vizet iszik, nem üdítőket. :)
2010. szept. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szentkirályit adok neki.

Kajához,mármint tápszerhez és tejpéphez is azt adok,az italán kívül.

2010. szept. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mi is szentkirályit adunk, sztem jó
2010. szept. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit off leszek, de csak segíteni szeretnék! Ugyanis észrevettem, hogy a Jana babavíz és a Jana víz összetétele teljesen ugyanaz, csak amiért ráírják hogy babavíz, azért fél literrel kevesebbet kapsz. Ugyanez a helyzet a Sparban kapható Vivien vízzel. Ennek is van babavíz változata, ami szintén teljesen ugyanaz, mint a sima bubi nélküli Vivien ásványvíz, csak ott meg a másfajta címkéért kérnek kb 20 Ft-al többet! Majd nézzétek csak meg!

Bocs, hogy ide írtam, de úgy gondoltam meg kell osztanom! Remélem azért hasznos ez az infó is!

2010. szept. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nestle Aquarelt
2010. szept. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Hasznosak voltatok:)

2010. szept. 16. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!