Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korában vetted...

Hány hónapos korában vetted észre, hogy változik a színe babád szemének?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

2 hónaposan a sötétkék pár nap alatt világos szürkéskékké fakult. Aztán kb 6-7 hós korában néhány hét alatt zöldesbarna lett.


(először a pupilla körül jelentek meg pöttyök,aztán ezek kis foltokká olvadtak és aztán néháyn nap alatt besötétedett a pupilla körül egy gyűrűben barnává, és a külső köríven meg világos zölddé)


a fiam 7 hós, eddig nem vettem észre h változna a szemeszíne, remélem így marad. vakító zafírkék szeme van, igazán gyönyörű! :)

2010. szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnak is 6-7 hónaposan lett a kékből barna ,a fiam most 9 hónapos és megmaradt a kék, de ő szőke is lett, tehát valószínűleg, ez már nem fog változni.
2010. szept. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sötétszürke szemmel született 8 hete kislányom, és elkezdett a pupilla körül kivilágosodni. Azt vettem észre, hogy ha vakuval fényképezem, kék lesz a szeme a fotón. Elég érdekes.
2010. szept. 16. 16:51
 4/10 anonim ***** válasza:
6-7 hónaposan kékből barna? Az én kislányom 5,5 hónapos, gyönyörű kék szemei vannak. Akkor van rá esély, hogy megváltozik még a színe? :(
2010. szept. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
6 hosis szurke, aztan kek, majd barna, majd zold vegul zoldesbarna, most 10 hos lesz
2010. szept. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, bebarnult. ;-( Azt reméltem, lesz zöld szemű is a gyerekek között, mert a páromnak nagyon szép zöld színű szeme van. De csak emitt nem lesz harmadik. A kék szem, szöszke haj aputól jött, neki vannak ilyen adottságai.
2010. szept. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
É nem vesttem észre,hogy változott volna,barna szemmel született:-)
2010. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam nagy kék szemekkel született és most már hatalmasak mellé a szempillái is. Szerencsére neki kék maradt, sőt inkább intenzívebb lett a színe.
2010. szept. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam 16 hónapos, és semmit sem változott a szeme színe. Mindenki zöld szemű a családban, kisfiam meg kék:)
2010. szept. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kislányomnak kék a szeme, apáé sötétbarna, az enyém zöld.13 hónapos és remélem nem fog neki sem változni már,de az én szemem is 2-3 éves korom körül lett zöld, addig kék volt nekem is.
2010. szept. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!