Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem akar tancolni a 13 honapos...

Nem akar tancolni a 13 honapos gyerekem. Miert?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szerintetek normalis, ha nem akar tancolni? Annyi babat lattam tancolni, az enyem meg nem csinalja. Szerintetek ez normalis?


Itt ott megrazza a segget, de ennyi, semmi tanci.



2022. ápr. 29. 18:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
89%

Ugy feltem mindentol, hogy... Nagyon.

Itt fogod elrontani nagyon.

2022. ápr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Tudom igyekszem en nem mindent tulreagalni, de mikor fiatalabb babak csinaljak azt amit az en fiam nem..... Hat idegesit.
2022. ápr. 29. 20:58
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
A lányom már 10 hónaposan "táncolt", illetve mozgott zenére. A fiam, aki most 15 hónapos, még soha nem csinálta ezeket a mozdulatokat. Nem egyformák. A lányom 18 hónaposan indult el, gondolhatod, hogy aggódtam, hogy miért nem megy már, mikor más gyerek egy évesen járt. Most a fiam sem indult még el, de nem aggódom, mert tudom, hogy van még ideje.
2022. ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, es hogy allnak atapsolassal? Az enyem azt sem csinalja... De hala Istennek mutogat mindenre, amit tudom, h nagyon fontos.
2022. ápr. 29. 21:32
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Az en lanyom mindig tancolt ahogy jarni kezdett de elotte is a kezeivel 2 eves most ha zenet hall mar bugizik. Baratnom fia fule botjat se mozditja mai napig ha zenet hall. Szerintem ez szemelyisegfuggo. Egyik se rossz vagy jo csak ilyenek.
2022. ápr. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
15 vagyok. Vicces mert hiaba imad tancolni keson tapsolt en meg azon paraztam kb 14 hos lehetett. De azota is tapsol ha kell vagy hallja a szot magat. Ugyhogy fura tenyleg mennyire masok a gyerekek :) ha mutogat az a lenyeg
2022. ápr. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! En meg mar kivoltam total remulve nem e autista jele, h nem tapsol meg tancol. Bar ha nem mitogatna, attop meg jobban paraznek.
2022. ápr. 30. 06:22
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt nagyon túlizgulod...

Minden gyerek eltérő tempóban fejlődik, és mindegyik mást szeret játszani/csinálni.

Nem kell állandóan minden mozdulatát figyelni, és mindenbe belemagyarázni valamit.

Szegény gyerek. Ha később is ezt csinálod, megnyomorítod az életét.

2022. ápr. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Először felröhögtem a kérdéseden.

De az hogy szerinted autista mert nem táncol, na az már nem vicces. Az ne haragudj de beteges. Bocsánat hogy ezt mondom, de utálom mikor valaki olyan szavakkal dibálózik amiről fogalma sincs, és unalmában nem létező problémákat gyárt.


Élvezd az anyaságot, gyönyörködj benne, játszatok, kiránduljatok sokat, hogy ne legyen időd meg energiád hülyeségeket kitalálni.

2022. ápr. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Igazabol a tapsolara gondoltam ezt az auti dolgot, mert ott olvastam, hogy soha nem tapsolnak, integetnek, mutogatnak...


Egyebkent csajok total ogazatok van, en tudom, h tul reagalom neha, biztos, h bennem is vannak tudatalatt dolgok. Mikor nemtudtam teherbe esni, mindig mondogattak, h jaj semmi baj, ne aggodj... Biztos osszejon. Osszejott, lombikkal, szteroiddal, inekciokkal, infuziokkal, es vegig rettegtem a terhessegem. Hogy ne legyen eleg, a kisfiamnak kibujt a lagyekserve 5 hetesen, es muteni kellett 1 evesen. Ezert felek en mar minden szisszenestol.

2022. ápr. 30. 10:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!