Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lesz valami baja a csecsemőnek...

Lesz valami baja a csecsemőnek, ha nem etetik éjszaka?

Figyelt kérdés
Itt olvastam róla, hogy éjszaka is kap enni, de minek? Kap vacsorát és reggelit.
2022. ápr. 29. 19:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
78%
9. Ja nem vagy bunkó, de képzeld, ideböfögök stb. Ráadásul nem is neked, nem a ti esetetekre értettem. Menjél egy kört a ház körül, mert eldurrant az agyad a semmin. Én meg azt utálom, amikor valaki elkezd pörögni, olyanon ami nem is neki szól. Mégegyszer a kérdés provokatív volt, a kérdezőnek válaszoltam, mert a kérdés sejtette, hogy nem érti miért eszik éjjel egy gyerek. Nos, aki ezt nem tudja elképzelni, annak feltételezhetően nincs gyereke. Gondolom, te is megetetnéd/megitatnád a gyereked ha éhes/szomjas lenne éjjel. Vagy nem? :)
2022. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
15%

10.

Ne haragudj, de a te stílusodra reagáltam.

És igen, nyilván megetettem volna ha kell, nem is ez volt a lényege a kommentemnek, kinyílt a bicska a zsebemben valóban a "namajdénmegmondomatutit" stílustól. Pont a nőknek nem lenne szabad egymást szapulni.


Könyörgöm ne akard megmagyarázni hogy nem álltál bele a kérdezőbe, mert baromira úgy tűnt.

2022. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
#11nek szántam nyilván, elnéztem.
2022. ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
67%
12. Jól van anyus, add ki magadból! Nehéz napod volt? Igyál egy pohár bort, mert nagyon pukkancs vagy! Béke! 😘
2022. ápr. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem hinném, sok baba már pár hetesen átalussza az éjszakát. Na nekem nem volt ilyen szerencsém a kisfiammal :D


Szóval, ha vissza tudod altatni nyilván nem volt éhes, de úgyis felismered a sírásából. Ha meg nem is kel fel, véletlenül se ébreszd :D

2022. ápr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
40%
Lesz. Egy csecsemő teljesen máshogy működik, mint egy felnőtt.
2022. ápr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
13%
Mi baja lenne? Annak se lesz baja amelyik átalussza az éjszakát, mi a különbség? Nem mindig azért sírnak mert éhesek csak a mai anyukák lusták és egyszerűbb a kaját tömni, mintsem rájönni mi a probléma.
2022. ápr. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
78%
17. Jaj istenem ez a lustázás. Jól van szuperanyucika! Te neked elmondta a 3 hetes csecsemő, hogy édesanyám bőrkontaktra vágyom. Idióta🤦‍♀️ Legtöbbször tényleg a mellre vágyik, akkor is ha nem éhes, hiába jössz az 50 éves elméleteiddel. Ja ehhez olvasni kéne, de gondolom te ahhoz lusta vagy.
2022. ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy abba kéne hagynod kicsit az olvasgatást és akkor lenne időd foglalkozni a gyerekeddel. Nem kell ahhoz beszélnie egy gyereknek, hogy megfigyeljük mikor mit szeretne. Minden sírás mást jelent. De hát az ilyeneknek, akiknek az a lényeg hogy elkussoljon a gyerek hiába minden...
2022. ápr. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
17%
19. Jaj de beoltottál. Ja nem. Nem leszel jobb anya, ha mást fikázol. Ugyanolyan sutyerák leszel, aki egy könyvet nem vett életében a kezébe. Bocsánat, hogy megadtam a gyerekemnek amire vágyik, biztos ezért olyan rossz a kötődés köztünk. És igen, nekem az volt a lényeg, hogy ne sírjon, de rossz anya vagyok, bezzeg te, te csodás szent anya. Gondolom gyerek bevágva a kiságyba, mert hát evett is, tiszta a pelus, nem is álmos, hát akkor had üvöltsön. :D
2022. ápr. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!