Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lesz valami baja a csecsemőnek...

Lesz valami baja a csecsemőnek, ha nem etetik éjszaka?

Figyelt kérdés
Itt olvastam róla, hogy éjszaka is kap enni, de minek? Kap vacsorát és reggelit.
2022. ápr. 29. 19:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

Ha azért sír, mert éhes, akkor sok sikert a visszaaltatáshoz!

Attól is függ, hogy mennyi idős. A picik még éhesek éjjel.

2022. ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Egy babánál nincs vacsora meg reggeli...
2022. ápr. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Majd ha lesz gyereked megérted. Vacsora és reggeli..lol 🤦‍♀️
2022. ápr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
25%

#3 képzeld, van ahol így működik.


Tápszer esetén viszonylag hamar beáll, hogy van vacsora meg reggeli, a kettő közt meg nem éhes a gyerek.


Mielőtt megcáfolsz, van gyerekem, nálunk így működik nagyon kicsi kora óta (kb négy hónapos volt, amikor már nem kellett neki éjjel a kaja).

2022. ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Lesz baja. Kiszàradhat. Leesik a vércukra, az az agyànak sem jò. A folyamatosan magas kortizolszit (a stressztől) az idegrendszerének a fejlődèsèt kàrosítja.
2022. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

4, van az így anyatejesnél is. Első gyerekünk 6 hetesen aludta át először az éjszakát (akkor még full anyatejes volt) és onnantól soha nem kért enni éjjel, ha kínáltuk sem. Pedig volt időszak, amikor rengetegszer ébredt.


Második gyerekkel nem volt ilyen szerencsénk. Még kettő felett is szopizni kelt fel. És miután leszokott az anyatejről, utána is ébredt, most 3 évesen is, csak vizet inni.

2022. ápr. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván egy pár napos, hetes csecsemőnél fontos a táplálás éjjel is! Egy több hónapos babánál pedig szépen kialakul!
2022. ápr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%
6 hetes kora után egyik gyerekem sem kelt fel éjjel, 10-12 órákat aludtak egyben. Anyatejesek, teljesen normálisan fejlődnek. 😊
2022. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
4. Nem értem a bunkó hangnemet, de oké. Nyilván nem ezekre az esetekre gondoltam. Sosem keltem fel a gyerekem ha magától alszik, de a kérdés szerintem kifejezetten arra irányult, hogy ha a baba enni akar éjszaka. Erre értettem, gondolom te sem hagytad volna éhezni, ha éjszaka akart volna enni.
2022. ápr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
24%

9


Nem gondolom hogy bunkó voltam, de tény hogy utálom azt amikor valaki azzal dobálózik hogy majd ha gyereked lesz megtudod és sehogy máshogy nem lehetséges valami (hogy eszik-e éjjel a gyerek), mint ahogy azt az illető (jelen esetben te) ideböfögi.

2022. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!