Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babàm egész nap nyüglődik . 7...

Babàm egész nap nyüglődik . 7 hónapos múlt. Mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés
Másnak is volt ilyen babája? Egesz nap nyugoskodik, sehol semmi nem jó neki. Kézben elvan úgy ahogy de nem cipelhetem egész nap. Hurciban sincs el, babakocsiban, kocsiban sem. Lerakom nyuglik, hason-háton nyüglődik. Állandóan… :( amugy szépen fejlődik , jó ütemben nő,hízik. Mozgasfejlodessel sincs baj, már szépen kuszik. Nem feszes az izma… volr valami így? Mikor lesz jobb? Szörnyű látni h ilyen . Sokszor nevet egyébként de az is 2 percig tart utána nyugoskodik megint és így megy egész nap, nagyon fárasztó 2 percenként valami új dolgot kitalalni h mi lehet kő neki…:( tudtam h sírnak a babák de ő sztem extrém nyugoskodő sajnos

2022. ápr. 30. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk a mászás volt a nagy mérföldkő ilyen téren, azután varazsutesszeruen eltűnt ez a látszólag ok nélküli nyuglodes
2022. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én már a kuszastol is vártam ezt de nem jött az àttöres. Mázsás előtt neked is nagyon nyűgös baba volt?
2022. ápr. 30. 18:12
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Épp most ilyen, pár napja, vagy mindig is ilyen volt? Az én fiam nyugodt típus, és ha ilyen nyügi, mindig kiderül, hogy baja volt. Kipállott a kuki alatt, bekakilt és nem tűnt fel, éhes volt stb.
2022. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindog ilyen nagyjából :)
2022. ápr. 30. 18:54
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem éhes, nincs semmi a pelusban, kézben sem akar lenni... lehet jön a foga. Az én lányom már ilyenkor attól nyűglődött bőven.
2022. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Már kint van neki kettő…mindig az faj neki ? :(
2022. ápr. 30. 19:18
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A következők :D Az én kislányom úgy tolta ki az ínyéből a fogakat, mint a parancsolat x'D
2022. ápr. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából igen, elég sokat nyűgösködött korábban is, de valahogy a mászás után tényleg jobbnak éreztük. Ő csak 2 hétig kúszott. Persze azóta is vannak nyafisabb napjai, főleg, ha fogzik, és tud nagyokat hisztizni is, de tenyleg ez az ok nélküli dunnyoges és nyugoskodes elmúlt, vagy sokkal ritkább
2022. ápr. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
7-8 hónaposan kezdődik az első szeparációs szorongás periódusa. Ez ilyen. 1,5 éves kortól volt könnyebb nekem.
2022. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ő kb 3 hónapos kora óta ilyen nem hiszem h a szeparacio a baj
2022. máj. 1. 07:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!