Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1hónapos kisfiam elég nyügi...

1hónapos kisfiam elég nyügi elalvás szempontjából. Mire végre elalszik, eltelik negyed vagy fél óra és sikerül bekakilnia. Ti mikor tennétek tisztába?

Figyelt kérdés

Ilyenkor ha pelust cserélek, felébred. És a következő szopizásig már nem hajlandó visszaaludni. Ez megy napjában 3-szor, 4-szer vagy akár többször is. Így estére már olyan nagyon fáradt, hogy mindig túlpörgünk.

Esetleg Ti hagynátok arra az egy-két órára a kakis pelusában, de aludva? Nem tudom, mivel tennék jót. :(


2008. dec. 18. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt hogy szopizás elött pelust cseréltem, és szopizás közben vagy rögtön utána bekakilt,de persze be is aludt. Én ilyenkor hagytam egy fél órát, vagy egy órát aludni, és utána cseréltem ki.Szerintem egy óránál nehagyd tovább a kakis pelusban,mert nagyon rászárad a fenekére, és pelenka kiütése jöhet ki a popsiján.De utána jó vastagon bekrémeztem a popsiját.Nekem nem ütötte ki a kaki a popsiját!Ha úgy veszed észre hogy pelenka kiütések jelentkeznek, akkor rögtön pelenkázni kell.Aztán majd kicsit ritkulnak a kakis pelusok, és nem lesz ilyen gond! :)

Remélem segítettem! Kellemes ünnepeket, és jó babázást! :))

2008. dec. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítséget, akkor hagyom egy kicsit aludni. Fél óra - óra szunyóka is sokat számít! :)

Boldog karácsonyt és sok egészséget! Szia!

2008. dec. 19. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!