Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mézet lehet elalvás előtt adni?

Mézet lehet elalvás előtt adni?

Figyelt kérdés
Megfázásra.
2011. nov. 14. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
1 éves kor alatt nem ajánlott.
2011. nov. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

3 éves kor alatt én nem adnék egyáltalán hökezelés nélkül. (forro teába egy 2 évesnek már esteleg)


DE elalvás elött csak akkor ha utánna fogat mos.

2011. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1 éves kor után nyugodtan lehet adni mézet. Persze ezt is kóstoltatni kell, ne adj neki rögtön mondjuk 2 kanállal. Először csak picit teába, aztán lehet már magában is.


Ha hőkezeled, akkor olyan, mintha nem adnád. Ugyanis a mézből olyan 60 fok körül minden értékes vitamin "kihal".

2011. nov. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1 éves kor után adhatsz, én a 2 évesemnek még nem adtam, a botulizmus nagyon para nekem...

de egyébként lehet csak ne magában, inkább teába vagy tejbe tedd bele

2011. nov. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 éves kora után már adtam a kisfiamnak mézet, ételbe keverve és teában is. Forró teába nem tenném, csak langyosba, úgy őrzi meg jó hatását. Betegség esetén szerintem nem kellene higítani, vacsi után, fogmosás előtt adnám, torokfájásra magamnak bevált.
2011. nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

2 és fél évesnek adnám!

2011. nov. 14. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!