Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is rosszul alszik...

Másnak is rosszul alszik éjjel 4 hós babája?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 09:30
 1/5 anonim válasza:
Nem vagy egyedül. Az én babóm 3 hós koráig gyönyörűen aludt éjjel, 2 hónapja, viszont elviselhetetlenek az éjszakák. 5-6 alkalommal is megébred. Hiába a cumi a nyugtatás, sokszor még az sem használ ha megetetem. Nagyon fárasztó. Pedig még enni se, kért, átaludta az éjszakákat. Nekem sokan a fogzást írják, de nem lehet mindent rá fogni.
2010. szept. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az én kicsim is alig alszik.Nappal minden ok,de az éjjelektől már rettegek:(.Remélem majd kinövi,mert nem éhes,már a hasa sem fáj.Fogzás?Talán,bár szerintem még az sem.Nappal meg a nagyobbra is ügyelnem kell,így akkor sem tudok pihenni.Jó érzés tudni,hogy nem vagyok egyedül,mert ilyenkor mindig magamat hibáztatom,hogy biztos nem vagyok jó anyukája,valamit rosszul csinálok,azért nem alszik:(
2010. szept. 17. 16:40
 3/5 anonim ***** válasza:

az én babám is már vagy 3 hete alig alszik éjjel és 4 hós

se éjjelem sem nappalom nem tudom h medig bírom még, már anyira fáradt vagyok h tejem is alig van

2010. szept. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam már 7 hónapos! Két hónapos kora óta végigalussza az éjszakát mindenki csodálkozására. Két hónapja, meg mint akit elvágtak. Állandóan felsír és utána visszaalszik de megint kezdi egy óra múlva elölről. A fogára sem lehet mindent fogni, mert akkor egyfolytában üvöltene, meg a frontokra sem....egyszerűen én sem értem. Mondjuk nálam már több mindenre lehet gyanakodni, hogy most kezd mászni stb....de akkor sem értem...hogy tud ennyire megváltozni az alvási szokása. Én bírom, csak aggaszt, hogy miért csinálja....mintha visszafelé fejlődne....
2010. szept. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akár én is kiírhattam volna a kérdést!Dettó...

Már 6-8 hetes korában szépen átaludta az éjszakákat mostanában meg fel kel vagy 3x,4x!Könyörgöm mondja meg valaki,hogy miért????Valamikor csak cumi kel,valamikor csak úgy alszik vissza ha iszik egy pár korty vizet,megmondom őszintén én megetetni nem szoktam már csak olyan 5-6 óra fele!Mert azt vettem észre,hogy ha éjszaka eszik akkor nappal sokkal kevesebbet eszik és akkor ez egy ördögi kör lesz!Én is gondoltam a fogára is,én már már napja adok neki chamomillát de sajna ez sem nagyon vált be!Most azt beszéltük a férjemmel,hogy lehet nappal sokat alszik(délelőtt 2 órát,délután 2-3 órát)és lehet azért kel éjszaka!

Az én tejem is sajna apadóban a fáradság miatt!

Segítsen valaki tapasztalt anyuka!

2010. szept. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!