Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet autizmus jele 16 honapos...

Lehet autizmus jele 16 honaposan ha nem jatszik mas babakkal?

Figyelt kérdés

Egeszen egyszerüen nem jatszik a lanyom mas kicsi gyerekekkel. Inkabb egyedül barmilyen targyal. Mindenhol azt olvasom ez az autizmus jele. Jarasbam meg kesett meg mindig instabil es a kezemet fogja.

Integetni tud, mutogat az ujjaval, van par szava is. Kukucskat szereti. Az utobbi idöben eszre vettem hogy egyre kevesebbet igenyel engem es sokat jatszik egyedül is, elegge aggaszt a dolog. Egyedül akar enni, öltözni, fogat mosni stb... a tükör kepevel jatszik sokat ez is annyit idegesit, a sütönek az üvegebe latja magat. A gyerek orvos mindenre csak legyint, Nemet orszagban elünk.

Kekszel meg kinal engem ha kerem, a cumijat is ide adja, meg itat. De mas gyerekekkel nem akar baratkozni



2022. máj. 8. 19:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
A "mint ha" játék az, amikor úgy tesz mint ha csinálna valamit. Pl: füléhez veszi a fésűt és "telefonál".
2022. jún. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Jaj ertem. Fesüvel pl engem akar meg fesülni. Fog kefevel meg mossa a fogamat ilyeneket csinal.
2022. jún. 3. 16:02
 23/25 A kérdező kommentje:
Aztan utana sajat magat is meg fesüli meg a sajat fogat is meg mossa a fog kefevel. Tekefonalni nem szokott
2022. jún. 3. 16:05
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind teljesen normális dolog amit le írtál!!!!!!!!
2022. jún. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Sőt,nem is tudom mit vársz még egy 1,5 éves gyerektől... Minden gyerek más, és nem kell máséhoz sem hasonlítgatni őket. Mindegyik fejlődik szépen, a maga tempójában
2022. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!