Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pénteken lesz 5 hónapos a...

Pénteken lesz 5 hónapos a kislányom. Minden nap, általában délután, látszólag indokolatlanul, a semmiből rátör egy síró roham. Borzasztó hallgatni, alig lehet megnyugtatni. Mi baja lehet szegénynek?

Figyelt kérdés
A délelőtt még szépen eltelik, alszik egy jót (de egyébként egész nap nyafogos sokszor), aztán délután aludni se akar és jön a sírás is :( Ami esetleg még fontos lehet, hogy már tud forogni és most próbálja a kuszast, és kis ideges hogy egyelőre még nem sikerül neki. Valamint a bal karjaval nagyon csapkod sokszor, magát is üti sokszor így.
2022. máj. 9. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebbol amit leirtal en egybol feszessegre gondoltam. Nézték mar ezt nala?
2022. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, voltunk Deveny tornán, háromszor mentünk aztán mondtak hogy ne is menjünk többször, mert minden rendben nála és szépen is fejlődik a mozgás, így abbahagytuk!
2022. máj. 9. 17:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szuper, akkor ez kilöve. Ebben az esetben szeirntem addigra nagyon elfarad. A mozgasfejlodes azert kifarasztja oket. Sok babanal minden nap van általában ugyanabban az idoben nyugosseg, sírás, ami lehet akar vigasztalhatatlan is
2022. máj. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elképzelhető akkor, hogy ez lehet. Az biztos hogy nyugton nem fekszik öt percet se nagyjából, ahogy lerakom már fordul hasra és probal kuszni. Akkor ezzel nem lehet mit tenni, majd az idő segít remelem :)
2022. máj. 9. 17:35
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Dévényre vitted. És orvoshoz? Fejlődésneurológus, neurológus? Ott meg is vizsgálnák,nem csak rámondanának valamit.
2022. máj. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, orvosnál még nem jártunk, nem gondoltam eddig indokoltnak :/
2022. máj. 9. 20:06
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert délutánonként sír, nem kell rögtön fejlődésneurológushoz vinni, ha a mozgásfejlődése amúgy rendben van, és se a védőnő, se a gyerekorvos nem lát nála semmi kórosat a vizsgálatok során... Inkább arra gondolnék, hogy vagy felmérgeli magát, hogy nem tud még kúszni, vagy esetleg elfárad vagy fájdalma van. Ha sétáltok, vagy kézben van, akkor is sírós? Nem jöhet a foga, nem nyáladzik? Ez az 5 hónapos kor nagyon tipikus fogzós időszak, nem lehet, hogy azért csapkodja a fejét, mert fájdalma van? Nálunk is ez volt ilyen nyűgös-nyavalygós korszak a fogai miatt, sokat hordoztam, a testközelség segített megnyugtatni, lehet, hogy az alvásban is segítene nektek.
2022. máj. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, hogy mocorognak már a fogak, sokat nyaladzik és mindent megrág, ami a keze ügyébe kerül :)
2022. máj. 10. 10:53
 9/9 anonim ***** válasza:

5ös vagyok.

Azért kérdeztem,mert manapság sajnos elterjedt az anyukák közt,hogy csak Dévényeshez viszik el a kicsit,orvoshoz nem.


Én ezt nem tartom helyesnek,mert a Dévényes NEM orvos.

Sok olyan probléma van,amit csak az orvos ismer fel.

2022. máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!