Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Newborn pelenkából melyik a...

Newborn pelenkából melyik a legjobb ami árban sem drága?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy az ára.

ha bele gondolsz normál gyeremek születésénél 1 zacsi pont elég belöle.

mi pamperst vettünk és 1 csomaggal. ha nagyon kicsinek születik lehet kell még egy, de ha normál mérettel vagy nagy baba lesz akkor még lehet ez is kicsi lesz neki.


szóval azt vedd amit a legjobbnak gondolsz, mindenkinek más vált be. bármennyi oldalt is fogsz olvasni mindenhol mást fognak ajánlani.

2010. szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Pampers-t vegyél. Az jó, mert felszívja a pisit, nem fogja csípni a popsiját, és finom puha, kényelmes. És az ára sem egetverő, hogy ennyit ne szánhatnál a pici babád kényelmére. De semmiképpen se valami gagyit vegyél. Van annak a gyereknek így is elég baja. Nemhogy még zavarja a fenekét a pisi-kaka.
2010. szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 poci-maci ***** válasza:

Még az előttem szólohoz annyit fűznék hozzá mi a is pamperst használtuk de aztán ajánlották nekem a dm saját márkás pelenkáját babylove és van ugyan olyan jó mint a pampers és nem bántam meg hogy áttértem rá! :)

Ja mi a 2es pelust vettük egyből mert én feleslegesnek tartottam hogy 2 hét után vegyem az 1el nagyobbat így meg a 2es pelus sokáig jó volt!

2010. szept. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 poci-maci ***** válasza:
lemaradt hogy 6hósan tértünk át a dmes pelusra előbb nem érdemes
2010. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pampers pelust vettem én is!

Árba olyan 34-39 ft/db között volt! 2-4 kg-os babára adható!

2010. szept. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a liberó szerintem jó és olcsó is, én azt használtam meg a dm-babylove márkájút, és elégedett voltam velük
2010. szept. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Libero!
2010. szept. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2010. szept. 18. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!