Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babának melyik a legjobb...

Babának melyik a legjobb párásító szobába ami nem túl drága?

Figyelt kérdés
és hol lehet megvenni?Tesz vesz vatera kizárva...csak boltban szeretnénk venni
2008. okt. 17. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Azt nem tudom, hogy melyik a legjobb, viszont tanácsot adhatok, hogy mikre figyelj:

- hideg párásító legyen

- több fokozatú párologtatást tudjon

- az sem baj, ha tud ionizáltat

- nagy tartály (hogy ne kelljen 5 percenként utánatöltened)

- nézd meg, hogyan lehet utánatölteni (amit mi vettünk olyan béna a nyitója, hogy csak a férjem tudja kinyitni és utántölteni)

- időzíthető-e (mi panelban lakunk nagyon száraz a levegő, mindennap párologtatok este 1-2 órát, mondjuk mi nem időzíthetőset vettünk, hanem konnektorba dugható időzítőt)

- lehetőség van-e illóolajat használni hozzá (fogfájós időszakban mi levendulás vattát raktunk a pára útjába)

- irányított-e a párolgása (ha teljesen körbepárolog, akkor 1 méteren belüli tárgyakra kicsapódik a pára.

Egyébként érdemes körülnézni az "elektronikus" áruházakba, illetve baby outletekben is olcsóbban megkaphatod.

2008. okt. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én két napja vettem, a fenti összes kritériumnak megfelel, Tefal 16.000. volt kisebb tartállyal azt hiszem 12-13000.
2008. okt. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Mi a radiátorra teszünk majd egy tálkát vízzel és az lesz a párásító.:)
2008. okt. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Nekünk az ágy alatt van egy lavór viz, ill a kiságy fejrészénél egy vizes pelus amit naponta többször vizezek. Amig ez nem volt köhögött, azóta nem. Sztem elég olcsó. :-)
2008. okt. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél válik be a törölköző a radiátorra. A fűtési szezonban lemehet a páratartalom 20%-ra (ideális 40-60%), nem tudok olyan vizes törölközőt rakni a gyerek radiátorára, hogy feltornázzam a megfelelőre. Másrészt viszont, ha a családban előfordult asztma, akkor vigyázni kell, mert az asztmásoknak nem jó a meleg pára, mert befulladhatnak tőle.
2008. okt. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.Nekünk sajna nem elég a nedves törülköző,van egy szobaszökőkút a szobába és egy tál víz a radiátoron mégiz zihál a gyerek és nekem is kapar a torkom.sajnos nagyim kő kemény asztmában szenved így nagyon féltem,nehogy az legyen.Jó lenne ha típust is írnátok vagy űrtartalom mennyiséget.én ezeket néztem: [link] , [link] , [link] , ha tud vki segíteni abban ,hogy ezek jók e nagyon örülnék.
2008. okt. 17. 13:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ez van:

www.ebolt.hu/product99912_category2286.html

Mint már írtam ezzel "csak" az a baj, hogy nehéz letekerni az utántöltő-kupakot. Jónak tűnnek amiket te találtál. Szerintem mondjuk fölösleges az éjszakai fény, mert én nem hagyom egész éjjel menni...

2008. okt. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!