Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi vált be szorulasra?

Mi vált be szorulasra?

Figyelt kérdés
3 honapos, tapszeres babám ebben a melegben nagyon izzad, szerintem ez okozza a szorulast. Faj neki, vérzett is a popija. Mecsek babyt adtam neki, és próbálom itatni, bár csak langyosan iszik bármit.

2022. máj. 14. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Lázmérőzés.
2022. máj. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Én nem a lázmérőzést ajánlom, hanem ha kell inkább a szélcsövet, vagy a glicerin kúpot. Ezek erre vannak a kitalálva, a lázmérő lázmérésre...
2022. máj. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ki tudja nyomni, csak faj neki nagyon. Közben kellene, egy bizonyos idő utan, mondjuk egy nap?
2022. máj. 14. 08:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Leavolac szirup
2022. máj. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Laevolac nalunk nem ért semmit, csak a dulcosoft, viszont azt fél éves kortól lehet adni, szerintem beszélj a gyerekorvossal. Kamilla teát szoktak meg javasolni, kislányom nem itt meg.


Ha végső esetben "alulról" kell segiteni, akkor glicerines kúp helyett, laxacleant használj (ugyanaz az anyag, csak folyékony), nem kell egy egész pumpanyi, de sokkal sokkal kíméletesebb és szerintem hatékonyabb, mint a kúp.

2022. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*itta
2022. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Laevolac szirup nekünk jó volt.
2022. máj. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!