Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szorulásra mit ajánlotok...

Szorulásra mit ajánlotok másfél évesnél?

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyémnek a langyos rostos őszibaracklé mindig beválik.:D Védőnő ajánlotta, nagyon bejövős!:) De próbálkozhatsz a nagyik lekvárjával is, lehetőleg éhgyomorra.
2012. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Langyos őszilé? Ezt még nem hallottam, de ki is próbálom, bár az a baj, hogy annyira a vízhez lett szoktatva, hogy nem igen akar mást meginni! Csak 4 napja nincs neki kakija, és már nagyon idegesít, de nem látszik rajta, hogy fájna a pocija, vagy bármi más baja lenne! Ugyanolyan vidám, nem tudom, miért nem kakil! De köszi az ötletet!
2012. máj. 5. 13:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg folyadékot adj neki. Mi ilyenkor bébiételből, vagy turmixolva adtunk neki szilvát, őszibarackot. Nekünk ezek beváltak.
2012. máj. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindent kipróbáltam,az őszilevet ,a Laveolacot vagy hogy is kell írni,nekünk most az aszalt szilva ami úgy látszik hogy bejön:))
2012. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem tudom mákot adsz e már neki

nekünk ez a legtutibb (kisfiam 2,5 éves)

ha a 3. napon nincs kaka, kap egy kis mákos tésztát, és másnapra meg is lesz az eredménye :)

nálunk azért van szorulás mert sajnos nem eszik rostot, ill nagyon keveset

2012. máj. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mákot még nem evett! Előbb fel kellett volna tennem a kérdést csajok! Épp most kakált egy nagy adagot, szerencsére, csak nagyon kemény volt neki, megszenvedett vele! Köszi a válaszokat!
2012. máj. 5. 14:35
 7/7 anonim ***** válasza:
mákot???az széklet lazító nekem meg azt mondták hogy az megfogja a hasukat,mondjuk a múltkori mákos tészta után másnap volt csomag de gondoltam csak véletlen,akkor lehet nem is???:))
2012. máj. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!