Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi aludtál a baba születés...

Mennyi aludtál a baba születése utáni első 3 héten?

Figyelt kérdés
Ha emlékszel rá, hány óra volt a legtöbb, amit egyhuzamban aludtál ebben az időszakban?
2022. máj. 15. 13:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem 2-3 òra, ez maradt is a maximum 2 èves koràig. De sokszor volt 1 òra az összefüggő alvas
2022. máj. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kislányomnál nagyon jól aludtam. Szinte végig az éjszakát. Egyszer keltünk enni. ( Sárgaság miatt kellett kelteni )


Kisfiamnál azt hiszem sosem aludtam 😂 Nem is értem ,hogy maradtam ébren.

Nagyon sokáig ,hónapokig 2 nagyon max 3 óra hosszat tudtam egyhuzamban aludni , de szerintem a 3 órával sokat is mondtam.

Nappal meg ugye a kislányom tartott ébren. ( Kisfiam persze ekkor kipihente magát )

Próbáltam őket délben egyszerre altatni ,hogy tudjak én is kicsit aludni velük. Nagyon kemény időszak volt.

2022. máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!