Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiterjedt tűzfolt kezelése...

Kiterjedt tűzfolt kezelése (lézer)?

Figyelt kérdés

Kislányom egész karján tűzfolt van. Már 10 hónapos, nem halványul.

Jövőre vinném lézerkezelésre, valakinek van tapasztalata, kihez lenne érdemes elvinni, ki a legjobb szakember?

Ha lezeren kívül van bármilyen ötlet szívesen venném.



2022. máj. 15. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Kisfiamnak születése óta a tarkóján van nagyobb, elöl a két szeme között egy kisebb folt és a bal szemhéján is van. Most lesz 3 hónapos, ha nem múlik, mi is lézereztjük majd később. Más “praktika” erre nem létezik, ha magától nem halványul.
2022. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kislányomnak a homlokán van,szépen halványodik,de ha nem fog teljesen elmúlni,mi is elvisszük lézerkezelésre

Voltunk bőrgyógyászhoz vele,mutatott képeket, valakinek a hátán,valakinek az arcán van,és 2-3 éves korra szépen elmúlik


Óvónő vagyok,igaz csak 5 éve,de én még egyetlen egy gyermeknek sem láttam ilyet. Sem a karján, sem az arcán...Szóval tuti elmúlik,csak idő kérdése

2022. okt. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!