Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom tűzfoltokkal...

A kislányom tűzfoltokkal (gólyacsípés, lazacfolt) született. Olyan jó lenne, ha írnának olyanok, akiknek szintén folti volt a babája, de aztán elmúlt. Már annak is örülnék ha azt mondanátok, hogy halványodott?

Figyelt kérdés
A legerősebb folt a szemhéján van, de van még neki az orra alatt meg egy nagyon halvány a homlokán.

2014. szept. 17. 17:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A sógornőm kislánya született tűzfolttal ráadásul neki nagyon csúnya és nagy volt a csuklóján. Mindenki kérdezgette folyamatosan tőle hogy mi történt azt hitték valami seb vagy ilyesmi. Aztán az évek múlásával szépen halványodott és kb. 7 éves volt amikor már szinte nem is látszódott. Most 11 éves egyáltalán nem látszik hogy valaha is volt ott neki valami. A kisfiam is úgy született csak neki a tarkóján van a haja alatt. Az is már szépen halványodott most 6 éves és alig látszódik
2014. szept. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy olyan másfél éves korára múlt el. Azt hittem, hamarabb fog, de ettől nagyobb baja ne legyen. Neki is a szemhéján volt nagyobb és sötétebb.
2014. szept. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak. Ferjem legjobb baratjanak a kislanya is igy szuletett, az orra es a szeme kozott volt a folt, hatalmas. En nem lattam ilyet elotte, ugyhogy ja, kikerekedett a szemem nekem is...mondtak, hogy el fog mulni. Hat en nagyon szkeptikus voltam es valoban. 2 es fel 3 korul volt Barbara, amikor felszivodott az egesz!!! A foltot megszoktuk ugyhogy azzal, vagy anelkul is gyonyoru kislany!
2014. szept. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mikor megszületett a fiam észre se vettem,,de mikor lehozták a szobámban ez volt az első kérdésem, hogy ez mi a homlokán. Nagyon csúnya és nagy folt volt. Most 10 hónapos egész halvány már, de még látszik.nekem is azt mondták, hogy kb 3 éves korára el fog tűnni.
2014. szept. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is azzal születtem, a hasamon, a jobb mellem alatt. Ahogy elmesélték nagy és erős vörös színű volt. Most 22 éves vagyok. Nagyon halvány rózsaszín, és jóval kisebb. Tükörből már én magam se veszem észre :)
2014. szept. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A kislányomnak nagyon erős volt a hasán. Most 15 éves. Nem múlt el teljesen, de olyan halvány, alig lehet észrevenni.
2014. szept. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok, kezdek megnyugodni. :) természetesen nekünk így is a legszebb, csakhát nekem is volt foltom -más jellegű- és még mindig nem esik jól amikor beszólnak miatta, vagy megjegyzéseket tesznek rá.
2014. szept. 17. 18:24
 8/17 gabszem ***** válasza:
nekem tini koromban még látszódott a homlokom közepén, de már nem látszik.. a derekamon van egy ami halványan még látszik. (33) Kislányom 2,5 éves és a szemhéján látszik még de halványan. ne aggódj idővel halványodnak vagy teljesen elmúlnak.
2014. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Több ilyen gyereket is ismerek, mindegyiknél elmúlt pár év alatt.
2014. szept. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mind a két gyereknek van a tarkóján, a hajas fejbőrön. Az apjuknak is, max nyáron lehet észrevenni, ha melegük van. A kisebbnek van a orra felső részén a szemöldökei között egy, egyre halványabb. Ő nemrég múlt 2.
2014. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!