Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok Miskolcon ajánlani...

Tudnátok Miskolcon ajánlani jó gyermekbőrgyógyászt, aki tűzfolt eltávolítással is foglalkozik?

Figyelt kérdés
A kisfiamnak bal füle alatt húzódó tenYérnyi tűzfoltja van. Most még csak 3 hónapos,de mivel egyoldali félek,h maradandó lesz.
2014. jan. 2. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. :) El fog tűnni, ha nem egyéves korára akkor később. 6 éves fiamnak most kezd szépen halványodni, zsugorodni.
2014. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amikor megszületett sírtam napokig :-)mostmár elfogadtam,csak mégis bánt.azt olvastam,h vmilyen lézeres kezelés,ami nem hqgy nyomot,azért kérdeztem :-)
2014. jan. 2. 19:54
 3/4 SzCJudit ***** válasza:

Kisfiamnak is volt a szemén, homlokán és a tarkóján. Nemsokára 3 éves és már nem látszik neki. Én biztos nem vetettem volna alá ilyen kezelésnek, de ha téged ennyire zavar, mutasd meg dokinak, érdeklődőj utánna és akkor el tudod dönteni, hogy megcsináltasd e! A babát nem zavarja, csak téged fog idegesíteni, hogy mindenki kérdezgetik, hogy mi történt az arcával :)

Én a helyedben nem foglalkoznék vele :)

2014. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én se akarom ilyen kicsinek alá vetni ilyen dolgoknak.majd meglátjuk,h alakul.
2014. jan. 3. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!