Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaha teljesen odáig voltam,...

Valaha teljesen odáig voltam, hogy legyen gyerekem. Most meg rosszul vagyok még a gondolatától?

Figyelt kérdés

Szeretem a gyerekeket. A munkám során napi 6-8 órában vagyok velük. Nagyon szeretem őket, ők is engem. Teljesen el tudom fogadni a rám bízottakat, napközben fel tudom venni az anyaszerepet (szükség is van rá mert soknak nincs anyja, amelyiknek meg van az általában a nemtörődöm típus). Úgy szererem ahogy vannak.

Mégsem akarok sajátot. Az hogy most legyen egy csecsemőm, elképzelhetetlen. Később meg az óvodával, iskolával kapcsolatos dolgok... egyszerűen nem vágyom rá.


Ez mitől lehet?


2022. máj. 16. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:
82%
Hasonloan erzek en is. Keresztfiammal nagyon jol elvagyok, akar napokig is vigyazok rajuk, de sajatot biztosan nem szeretnek, azert teljesen mas az, ha neked van gyereked. A munka is mas, ott altalaban muszak vegen vege, leteszed az anyaszerepet,hazamesz es eled az eleted, csinalod a dolgaidat, mig ha sajatod van, ezt mar sose teheted meg, akkor sem ha epp hulla faradt vagy, van 1000 dolgod vagy epp brutalis hisztit nyom le a kolyok. Egyszeruen nem mindenki vagyik erre, es ez teljesen rendben is van, mondjon barki barmit.
2022. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!