Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőmnek öngyilko...

A legjobb barátnőmnek öngyilkos gondolatai vannak, engem már teljesen kikészített, fogalmam sincs mit tegyek?

Figyelt kérdés

Családi problémái vannak, egy fiú miatt is szomorú, és minden baja van, ezért akarja megtenni...

Tegnap este belekezdett, de leállítottam. Mindig írogatja nekem, hogy mennyire kivan, elege van mindenből, de könyörgöm mindenkinek vannak problémái, emiatt nem kell megölni magad..annyiszor el lett mondva ez neki de nem érti meg. Csak azt hajtogatja hogy nem látja az élet értelmét, sír és nagyon rosszul van. Nem tudom hogy segítsek rajta, félek hogy egyszer tényleg megteszi amiket mond. Nekem is leszívja a maradék energiámat is a nap végére, és tehetetlen vagyok.



2021. szept. 23. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Semmit. Nem teszi meg, csak mártírkodni akar. Azt akarja hogy sajnáld, és foglalkozz vele.

Az ilyen sima energia vámpír, tiltsd le a francba.

2021. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Szólj a szüleinek. Ne vedd magadra ennek a terhét. Konkrét öngyilkossági fenyegetéskor be kell vitetni a pszichiátriára, akarata ellenére is. (Nagy valószínűséggel egyébként nem áll fenn tényleges öngyilkossági veszély.)
2021. szept. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Pszichologus segíthet.

Ingyenes pszichologus is van,kisérd el a házi orvoshoz,ott pedig el mondja mi a gond és nagy valószínűséggel írnak neki beutalót,aztán kisérd el pszichologushoz,végső esetben ha nem tudod hogy tovább szólj a szüleinek.


Ezt a videót is el küldheted neki,itt egy fiú aki menthetetlen beteg,még is pozitív.

[link]

2021. szept. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus, vagy pszichiáter.
2021. szept. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
#1 Milyen barát lennél, egy beteg emberrel nem csinálunk ilyet.
2021. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Amit #1 ír baromság szerintem.

A barátnőd konkrétan folyamatosan segítségért nyújt,gyorsan beszélj egy pszichológussal és mond el mi történik nála vagy ő mondja el, kérj te segítséget barátnődnek szerintem.

2021. szept. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem a barátnő dolga, hogy pszichológust keressen, 6-os! Sőt, joga sincs hozzá és semmilyen lehetősége!
2021. szept. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Ez átlagos tini depi, nekem is volt ilyen, nem fogja megtenni, ne aggódj. Viszont foglalkozz vele, lehetőleg élőben, azaz járjatok el buliba, túrázni, közös sport, akármi, amit hétvégén tudtok csinálni.
2021. szept. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el a szüleinek, vagy legalább az osztályfőnöknek, vagy ha van a suliban ifjúságvédelmi felelős, akkor neki! Így tényleges segítséget fog kapni.


Az 1-es válaszoló még nem hallott arról, hogy van olyan, aki öngyilkosságot követ el, ez egy létező halálok. Ne törődj a válaszával!

2021. szept. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen szólj a szüleinek, vagy a tanáraitoknak!!!!


Egyébként, lehet, hogy csak sajnáltatja magát a barátnőd ( találkoztam már ilyennel, nem is egyszer)



Addig jó, ameddig nem vágja magát.


Beszéld rá a pszichológusra mindenképp!!!!

2021. szept. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!